Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl nagy a korkülönbség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a korkülönbség? Lány:15 fiú:24 nem akarok itt papolni nektek, h jajj de nagyon érett a lány stb, meg, h nagyon szeretik egymást és, h nem csak amolyan, , sexre kellesz" dolog. Engem csak ennyi érdekelne!

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 00:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
mihez nagy? ha megvan amiket írtál akkor nem nem nagy persze nem szokásos de ha tényleg szerelmesek vagytok egymásba meg minden a fiú és te se 2 hétre tervezitek akk nem.
2014. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha tud szeretni egy ilyen szerecsétlen fiút akkor lehet.
2014. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Én ellenzem az erőszakot, de ha a 15 éves kislányom hazaállítana valakivel, aki már egyetemet végzett, hát én lendületből ütném az ablakig, majd ki az ablakon. majd lemennék és ott is:)


27N (igen, én felnőtt vagyok, durva, mi?)

2014. jún. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon aranyos vagy! :) elösször féltem kiírni, mert olvastam másoknál, h miket írtak,de úgy látom, h vannak még rendes emberek :)
2014. jún. 30. 00:31
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
Én és a barátom között is 9 év van, egy évvel voltam nálad idősebb épp 16 mikor megismertem 17 még nem töltöttem be mikor össze jöttünk. Nem kor függő a szerelem, de vigyázz vele és gondolkoz! Ne érdekeljen ki mit mond, lesznek akiknek nem fog tetszeni :)
2014. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen kizárt, hogy valaki tisztán lássa, kibe szerelmes. Az meg pláne szomorú, ha a szex szóba kerül ennyi idősen. 3-4 év múlva már más téma, nekem is volt jóval idősebb barátom, nem is egy, de nem ilyen fiatalon.
2014. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
Barátnőmnek is pont ez volt a felállás és már négy éve együtt vannak. :)
2014. jún. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#5. Köszönöm :)
2014. jún. 30. 00:37
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, a sex nem fordult meg a fejemben...ezert írtam oda! Bocsánat ha rosszul fejeztem ki magam... De nem,egyáltalán nem feküdnék le vele...a közeljövőben nem...
2014. jún. 30. 00:40
 10/19 A kérdező kommentje:
#3. Miért ha nem végzett egyetemet akkor nem dobod ki az ablakon? Ezt nem azért mondom mert az itt említett srác nem végzett egyetemet... Sőt ellenkezőleg! A bölcsészettudokányi tanszéken végzett a Szegedi tudományegyetemen. Nem azert mondom... Csak furcsán jött ki amit írtál
2014. jún. 30. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!