Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életem első szerelme csak 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első szerelme csak 2 hétig tarthat?

Figyelt kérdés

Nem tudtam szeretni egy lányt sem eddig az életemben, és most 19 eves koromra találkoztam egy 16 eves lánnyal és egymásba szerelmesedtünk, de olyan szinten, hogy egész nap együtt vagyunk, és nagyon egy húron pendülünk. Eddig küldsőre belsőre lányt ennyire nem szerettem, és most ittvan, hogy tökéletes az életem vele.. Tudtam, hogy egy csere diák, de igazából már csak 2 hétig marad...

Borzaszto ami bennem lezajlik nap mint nap ez a tudat miatt, nagyon boldog és iszonyat depressziós vagyok egyszerre.

Most mit csináljak? jelenleg úgy érzem, hogy az életben nem találok egy ilyen lányt.

Hogyan búcsuzzak el tőle? egyszerübb lenne ha csak magunkra erőszakulunk egy szakitást, vagy pedig tartsuk tovabb a kapcsolatot? annak van ertelme? nemtudom mikor fogom látni mégegyszer, és ugyanakkor meg is akadályoznám a teenager létét vele. :( már 3 napja nem alszok ...


2014. júl. 2. 11:33
 1/3 anonim válasza:

Miért csak 2 hétig tartana? Ha szeretitek egymást, és szeretnétek tartani a kapcsolatot, akkor szerintem a távkapcs. a megoldás. Persze, mindenki mondja, hogy mennyire nehéz, de ha tényleg szereted és kitartasz mellette, és ő is melletted, akkor működhet, nagyon sokan rácáfolnak arra, hogy a távkapcs rossz. :)

És persze ugyanúgy tudtok találkozni, ha kiutaztok egymáshoz.

2014. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tesztek érte, működni fog.
2014. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ő annyira egy életvidám ember, mindig rohan felém, hogy megöleljen olyan szorosan amenyire csak tud és nem enged el. :) kicsit ezzel a távkapcsolattal úgy érzem, hogy elveszem a gyerekkorát, amikor élnie kell az embernek, és akkor egy távkapcsolatban van vele. Nyilván szeretnénk, de ha az ő életét nézem akkor nemtudom, hogy mennyire jó ötlet. :/
2014. júl. 2. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!