Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után engednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után engednétek meg hogy együtt aludjon egy 16 éves fiú és egy 16 éves lány?

Figyelt kérdés
A járástól számított mennyi időn belül?Tegyük fel nem szexelni akarnak hanem csak összebújni,csókolózni beszélgetni meg ilyesmik.

2014. júl. 2. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
2 év ... ha az én lányom :-P
2014. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felőlem akár most is. De csak ha NINCS sex.
2014. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy ha nem engeded meg és akarják nem oldják meg? :)

Egy kocsi hátsó ülésén, vagy padon jobb lesz? Szerintem engedd meg nekik, akkor legalább otthon, biztonságban, nyugodtan. (olvastam igen, "nem szexelni akarnak", értem én... ;) )

2014. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólóval. Ha szexelni akarnak, azt úgy is meg fogják tudni oldani máshol, máskor, akárhányszor.

Már miért ne aludhatnának együtt? 16 évesen már lennie kell az embernek annyi eszének, hogy ha arra kerül a sor, akkor tudja, hogyan kell védekezni. Ha pedig nincs hozzá esze, akkor nem azon fog múlni, hogy a szülő engedte, hogy együtt aludjanak, vagy sem, mert akkor - ahogy az elején is írtam - máshol, máskor, akárhányszor csinálhatják és baj lehet belőle.

2014. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
több mint egy éve együtt vagyok a barátommal. szeretik is a szüleink a másikat. mi 16 évesek vagyunk, nem engedik nekünk. mert nem bíznak bennünk. nekem anyu még azt is mondta hogy ha fiú lennék már mehettem volna... de hát lány vagyok. azóta nagyon szülő ellenesek vagyunk nagyon megbántott ezzel a témával kapcsolatban az anyám. ha szülőként kérdezed akkor ügyelj arra hogy ne legyen ilyen eset a gyerekeddel. ha "gyerekként" kérdezed akkor meg azt tudom mondani hogy szülő függő. egyik barátnőmnél már régóta náluk aludhattak együtt. mi stabilabb kapcsolatban vagyunk mégsem engedték még.
2014. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 menta34 ***** válasza:

Én vennék nekik gumit is...


Komolyan semmi értelme tiltani, mert ha kell lógnak az iskolából, az kinek jobb? Ha lehet inkább valami értelmes korlátot állíts, hogy csak hétvégén vagy ilyesmi.

2014. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!