Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak akkor ha egy...

Manók kérdése:

Mit csináljak akkor ha egy fiú el hív valahova és ő akar fizetni helyettem is es cikinek érzem! :$ :/ mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy felezni szeretnél.
2014. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondd h ciki és fizess????
2014. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De lehet hogy megbántódik. Mert minden fiú úgymond fizetnie kell ha meghív egy lányt!!
2014. jún. 20. 09:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy meg fog bántódni. Az a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat. Ha meg ekkora probléma, akkor menjetek olyan helyre, ahol nem kell fizetni.
2014. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 supra01 ***** válasza:

Semmi sincs benne!

A fiúk már nem tudnak virágot küldeni, szerenádozni (éjjeli zenét fizetni) stb. hagyjuk meg nekik, hogy legalább egy sütit fizessenek annak, akit imádnak!

Miért nagy baj ez?

Majd ha együtt lesztek, akkor meg úgy is egy lesz a kassza és akkor közösen fizettek.

Vannak akik képesek ilyen baromság miatt egy randit lemondani vagy elrontani, és elveszíteni egy társat. Ez milyen hülyeség már!

2014. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mondd meg neki ezt!
2014. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van, aki azért nem szereti, a a fiú fizet, mert lekötelezve érezné magát. Teljesen normális. A másik véglet, amikor a csaj agyonpumpolja a pasit, és cserébe nem tesz le semmit az asztalra (sem érzelmileg, se máshogy, csak kihasználja)

Szóval szerintem ez egy teljesen tisztességes dolog, főleg a kapcsolat elején.


Amit javaslok, hogy felezzetek, vagy ki-ki alapon fizessetek. Az, hogy a srác felajánlja, valahol már illem szabály, de kedvesen visszautasíthatod ezt a gesztust, és ez nem jelent semmi negatív dolgot, pl. hogy nem tetszik a pasi, vagy nem akarsz tőle semmit. Ha ragaszkodik hozzá, légy őszinte, mondd meg neki, hogy köszönöd szépen, de jobban éreznéd magad, ha a saját részed te fizetnéd. Ennyi.

2014. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen köszönd meg , hogy ilyen figyelmes, de mondd el azt is, hogy neked kínos lenne, ha ő állná az egészet, szóval felezzetek :) nem hinném, hogy megbántódik :)
2014. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 supra01 ***** válasza:

Én nem értem ezt! Mi a kínos abban, ha a fiú meghív egy lányt vacsorázni.

Vagy hova a fészkes fenébe akar meghívni, mert azt nem írtad le? Egy 1.000.000 ft-os luxus hajóútra?


Az a srác szerelmes és neki ki..baszottul nem lényeges az a pár ezer forint, csak kedveskedjen neked, te meg mondj már végre igent neki. Totál nem nem ezen múlik az élete senkinek, és a srác nem ennyit hanem 1000x ennyit megtenne érted.

Miért nem lehet nyugodtan jól éreznie magát az embernek, mindig ilyen dolgokon mennek a veszekedések már az első randin.

Szerintem ennek nincs itt az ideje, ezt ráérnétek később is elmondani.

Inkább azon agyalj már, hogy mit veszel fel, hogy csinosítod ki magad és te mivel leped mg a srácot, aminek ő is örülne!

2014. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam a lánynak amikor felezni akart, hogy most én fizetek, de ha nagyon akar, akkor legközelebb ő fizethet. Így a következő alkalommal ő fizetett és mindenki boldog lehetett :) Szerintem ez jó megoldás, ha egyszer az egyik, egyszer a másik, vagy ha nagyobb tételről van szó, akkor elfelezhetik.
2014. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!