Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottam mert nem volt jó a kapcsolatunk. De ő ezt nehezen értette meg folyamatosan irkált nekem üzeneteket még akkor is mikor megmondtam hogy vége . Hogy így meg úgy szeret. De már régebben se bíztam benne mert meglopott,hazudozott,megvert és gondoltam állítok neki egy csapdát csináltam egy kamu profilt hogy rá irjak úgymond kipróbáljam mit reagál.. persze akkor amikor jártunk ,még nem akart reagálni arra amiket írtam neki az áll profilról semmit... mos meg véletlenül rámentem a kamu profilra és meglepetésemre irt rá annak a "nem létező lánynak"hogy szeretne ismerkedni azzal a nem is létező lánnyal..de pár napja még elvolt hogy így meg úgy szeret engem.
2014. júl. 2. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt már egyszer kiírtad.. legalábbis az alapsztorit

de amúgy ha nem volt jó, te minek törődsz vele? ezt pl felhasználhatod ellene, mondd meg neki amikor legközelebb írkál, hogy szeret, hogy ja, látod, és bemásolod a másik beszélgetést..

de egyébként meg a "tűnj már innen, hagyj békén" lenne a legpraktikusabb reakció...

2014. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ideje, hogy teljesen kiverd a fejedből!!!!!
2014. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el arról a profilról randira és menj el rá te.
2014. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!