Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én tartom fölöslegesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom fölöslegesnek ezt az "évfordulózást"?

Figyelt kérdés
Manapság ez akkora divat lett. Sok szerelmes pár úgy várja az évfordulójukat, mintha karácsonyra készülődnének. Sőt vannak, akik mindenhol hirdetik, hogy a párjukkal x hónaposak, és ezt meg azt vettek egymásnak ajándékba. A barátommal 2 éve együtt vagyunk, de soha nem tartjuk meg ezeket. Még az évfordulókat se, nemhogy a hónapokat. Van mindkettőnknek szülinapja, névnapja, van karácsony, lesz házassági évfordulónk, azokat nekünk bőven elég ünnepelni. Van még valaki rajtam kívül, aki így gondolja?
2010. jan. 6. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A hónapfordúlózás az szerintem hülyeség, teljesen felesleges... Az ilyen a tizenévesek között divat. Az évforduló az más, ha nem is ajándák, de egy közös vacsi vagy valami ünnepibb az belefér. Viszont, ha a pároddal megegyezően feleslegesnek tartjátok, akkor nincs miért rágni magad, örülj, hogy olyan valakid van akivel ennyire egyetértetek! Nem kell azt csinálni mindig, amit mások, hanem csakis ami és ahogy nektek jó!!!
2010. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Szarság az egész.
2010. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vagy 2 honapja volt itt nagyonsok évfordulos,hófordulós kérdés...

fogtam magam,kiszámoltam,hány napja vagyunk együtt (már nem emlékszem,évben 3 év lassan)

aztán szoltam páromnak,hogy ha ugyse csinálunk semmit soha semmilyen fordulo alkalmábol,ünnepeljük meg,hogy x napja együttvagyunk:D tetszett neki:D

de most hogy erre is ajándékot,meg akármi...hülyeség...

ha meg akarom lepni vmivel,akkor ahhoz egy átlagos szerda délután is elég,és forditva is...

kötelező ünnep meg van elég

22/L

2010. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy kötelező ünnep? Ilyet még nem hallottam, Tudtommal semmi sem kötelező :)
2010. jan. 6. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem ez jó. elmentek vhova, és nosztalgiáztok. pl. nekem már nem olyan jó a kapcs., de amikor azt idézem fel, h milyen volt amikor összejöttünk, akkor arra jó visszagondolni. ha te nem akarsz, akkor nem kell " évfordulózni ".
2010. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kötelező ünnepek:karácsony,szilveszter, valentinnap,husvét,névnap,szülinap
2010. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én a barátommal, az első félévben mindig megünnepeltük a hónapfordulót.Utána már nem nagyon, csak megjegyeztük egymásnak, hogy már x hónapja együtt vagyunk.:)

Most leszünk egy évesek,de arra valami emlékezetes dolgot szeretnénk mind ketten,mert mind a kettőnknek ez az eddigi leghosszabb kapcsija.

2010. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi tartjuk az évfordulókat,de csak azt,hónapokat nem.egyébként nincs olyan h kötelező ünnep.azért mert naptár szerint ünnep pl a karácsony,attól még nem lesz kötelező.
2010. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!