Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bonyolult helyzet, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bonyolult helyzet, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom a problémák miatt. Meg mert állítólag nem szeret. Azóta is kapcsolatban vagyunk, abban maradtunk hogy azért szexelünk, de senki nem tudja meg, mert tuti mindenki ezzel szekálna. Mellette randizhatunk, szexelhetünk mással is. Ő egyébként randizott is mással, szexeltek is.

Az egyik haverja amikor megtudta hogy szakítottunk, megkeresett. Találkozgatni kezdtünk, végül úgy áll a helyzet, hogy a mai éjszakát nála töltöm. Emiatt lemondtam az exem (nála lettem volna), mondtam hogy majd holnap délután átmegyek hozzá. De az okot nem mondtam.


Az utóbbi napokban egyre jobban érzem magam, amikor vele beszélgetek. Igazság szerint még szeretem. Érzem, hogy ő is szeret engem. De a problémák nem múltak el.

Közben a haverja megkérdezte, érzelmileg hogy állunk. Mondtam, hogy még ő is szeret engem, én is őt, de már nem leszünk egy pár. Ez látszott, hogy érzékenyen érinti. Egyébként is az utóbbi időben érezhetően máshogy viszonyul hozzám, pedig az elején azt hittem, csak arról van szó, hogy megtetszettem neki és él az alkalommal, amint szabad vagyok. De lehet, hogy tévedtem.


A haverja még nem tudja, hogy holnap az exemhez is el fogok menni. De legkésőbb akkor meg fogja tudni. Viszont hozzá elkezdtem vonzódni. Az exem összes rossz tulajdonságának az ellenkezője jellemző rá, imádok vele lenni! De az exem meg még szeretem... és az utóbbi időben érzelmileg közel kerültünk, mondott olyan dolgokat, amiket nem tudok nem észrevenni. Például kitalálta, hogy társkeresőzik, kért hogy segítsek. Mondtam hogy ahhoz tudnom kell, milyen lányt akar. Az volt a válasz, hogy olyat, mint én. És több hasonló dolog felmerült.


Most nem tudom, mit csináljak. Mindketten vonzanak, de úgy érzem, amit tervezek, hogy egyik nap az egyikkel, másik nap a másikkal vagyok, sehogy nem jó. De nem tudok dönteni.


2013. júl. 6. 18:33
 1/5 anonim válasza:
Milyen haver az ilyen???
2013. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aki megvárja a szakítást? Szerintem korrekt.

De a kérdés nem ez :)

2013. júl. 6. 18:45
 3/5 anonim válasza:
Én a helyedben nem foglalkoznék az exemmel, valamiért szétmentetek, és a régi problémák mindig visszatérnek, szerintem érezd jól magad a másik sráccal, vagy egy harmadikkal, és előbb-utóbb beleszeretsz egy hozzád való fiúba.
2013. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

felejtsd el az exedet, addig nem is leszel túl rajta amíg gyakran találkoztok, szexeltek

úgyse lesztek már egy pár (mint ahogy te is mondtad), ha viszont továbbra is szeretni fogod csak még jobban meg fog bántani amiért másokkal randizik

beszéld meg vele, hogy inkább hagyjátok ezt, szeretnél normális kapcsolatot

biztos hogy hiányozni fog eleinte, de ez a legjobb megoldás

ott a haverja, úgy tűnik neki tényleg tetszel, randizz inkább vele, ismerd meg (esetleg másokat is)

először nehéz lesz, de szerintem így a legjobb, a helyedben én biztos így csinálnám :)

2013. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben holnap nem mennék el az exemhez. ha az új fiút rögtön megcsalod, akkor nem lesz belőle biztosan semmi.
2013. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!