Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Barátság extrákkal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki három évvel idősebb nálam és megkérdezte, hogy bennelennék-e a barátság extrákkal dologba. Viszont nem nagyon tudom,hogy mi is tartozik az extrákba ugyhogy az én szabályaim szerint játszunk. Nincs szex!

Tudnátok nekem segíteni? Hogy miért jó ez az egész és miért nem? Nem vagyok biztos abban, hogy ez jót fog tenni a kapcsolatunknak.



2014. júl. 3. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha nincs szex akkor MI az extra?!:D
2014. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
téged sem az eszedért tartanak :)
2014. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj bele mert nincs külön te meg én szabályok. Az extra szexet jelent. Csak valami hülye ezt a nevet adta neki, ez attól még szexkapcsolat...összejárás vagy ahogy akarod.
2014. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
áááááÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááÁáá, most lett végem
2014. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a melled nagy, ha már eszed nincs...


Egyébként konkrétan azt jelenti, hogy barátok vagytok, csak szexeltek is

2014. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs szex, az csak barátság. Az extra a szexet jelenti ebben a történetben......bízom benne, hogy a neved mögött álló szám nem az életkorodat jelenti, mert ennyi idősen azért illene ezt tudni :)
2014. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És a barát erre mit mond?
2014. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a barátod nem közölte veled hogy az extrával mire gondolt. Mert vagy szerető vagy barát extra nélkül.
2014. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiú: Barátság extrákkal mehet?

Smiley18: Várjál, megkérdezem a gyíkon, hogy az micsoda.


LOL

2014. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!