Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Megdöbbentőnek tartom, hogy manapság ekkora divat lett a barátság extrákkal. Nem tarom nagyon prűdnek és őskövületnek magam, de olyan elképzelhetetlennek tartom, hogy bármelyik fiú barátom odaálljon elém, és megkérdezze, lefeküdnék-e vele, csak úgy, barátságból. Csak mert épp most nincs senki.


Itt a GYK-n rengeteg ilyen kérdéssel találkozom, amiben valamilyen formában benne van ez a felállás, barátság+szex.


Ez tényleg annyira elfogadott, hétköznapi dolog már?!


Miért nem együtt járás? Egyáltalán, mi a különbség?! Valami minimális vonzalom csak kell azért hozzá, nem? Vagy nem??!!


2014. jún. 11. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Normálisnak állítják be, de nem az.

Ne törődj vele, magad körül legyen rendben minden.

Ez amúgy is csak a srácoknak kedvez, a lányoknak meg bemagyarázzák a nagy feministák, hogy "neki is joga van élveznie az életet " ... pff nem erről van itt szó. De meg kell adni a módját, ez alap, nem teheti szét csak úgy a lábát.


És erre mondják azt, hogy prűd, álszent, őskövület, régimódi, stb... mert ilyenkor nem tudnak már mit érvelni.

De ne törődj velük. :)

2014. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Mi a különbség? Nem jár kötelezettségekkel, nincs kötöttség. Csak két ember, aki közel áll egymáshoz, szexel időnként.

Azoknak jó, akik nem akarnak párkapcsolatot, de vannak testi igényeik, de azért nem akarnak fűvel-fával lefeküdni.

2014. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Barátság extrákkal az azt jelenti, hogy elvannak a szexen kívül is egymás társaságában.. de attól még lehet, hogy mással is lefekszenek.

Én sem tartom ezt jónak vagy hasznosnak.. de sztem egy ilyet, hogy szexelnek, meg mint barátként is elvannak.. más néven: nyitott kapcsolat.

Az, hogy érezni éreznek e egymás iránt valamit.. szerintem az elején nem max később több lesz belőle.

2014. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem ilyet csak azok csinálnak, akik nem képesek szembenézni saját magukkal, mert esetlegesen csalódtak vagy képtelenek komoly kapcsolatban elköteleződni és a fájdalmaik ellen így menekülnek, elfojtással, elnyomással, érzelmek kikerülésével. idióta felfogás, sok zabigyerek várható emiatt a világban majd.
2014. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De érzelmileg hogy lehet ezt megélni?! Nem tudom elképzelni, hogy úgy szexeljek valakivel, hogy minimális kötődés érzésem se legyen hozzá. Ha pedig kötődöm, akkor hogy dolgozom fel azt, hogy


1. ő mással is ápol efféle barátságot (nem lehetek féltékeny, hisz CSAK a barátom


2. arra nem vagyok elég jó neki, hogy barátnő titulusba emeljen, de üríteni jó vagyok (ezt sem róhatom fel, hisz tisztáztuk az elején, ez CSAK barátság + dugás)


3. ha a baráti dugások közepette beleszeret valakibe, és abbahagyjuk a dugásokat. De ettől még BARÁTOK maradunk?! Az utána már milyen?!

2014. jún. 11. 19:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez pont ezek miatt csak azoknál működik, ahol mindkét fél megfelelően nyitott rá.


Mindkettőjüknek csak a szexről szól.


A kérdéseid csak akkor okoznak problémát, ha bármelyik fél többet képzel bele.

2014. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tényleg nem akarok pókhálós prűd vénasszonynak tűnni, de ha már szerelem nélkül akarok szexelni, csakis azért, hogy a testi vágyaimat kielégítsem, akkor felszedek valakit egy buliban, elhancúrozunk, aztán Isten áldja!


De hogy van egy barátság, és megbeszéljük, hogy nagyon jól érezzük magunkat együtt, jó barátok vagyunk, akkor dugjunk is hát.... szóval nálam egy egy KAPCSOLAT, egy együttjárás, nem pedig szimpla barátság.


Szóval mit nem csinálnak a barátság extrákkal kapcsolatban lévők, amit a hagyományos kapcsolatban lévők csinálnak?!


Moziba, fagyizni, táncolni jóbaráttal és kedvessel egyaránt eljár az ember. Az én szememben a jóbarát és a kedves titulus közt épp a szex a különbség. De ha szex is van a "jóbarátommal", akkor az már a kedvesem, nem?!

2014. jún. 11. 19:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sajnos azt tapasztalom, hogy csak járás után szexelnének velem a lányok, pedig most egy egy szexbarátság kibszott jól jönne!:D
2014. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem praktikus dolog. Ha előre megbeszélik a felek, hogy egymáson kívül mással nem fekszenek le, illetve azelőtt abbahagyják, mielőtt érzelmek kezdenének kialakulni (bár nem tudom, hogy a szex révén miért alakulnának ki inkább érzelmek, mintha "sima" barátok lennének. Természetesen ehhez két intelligens, de még inkább tudatos emberre van szükség.

Én jómagam is ilyet keresek; az már más dolog, hogy nem találok. :D

2014. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem akarok pókhálós prűd vénasszonynak tűnni, de ha már szerelem nélkül akarok szexelni, csakis azért, hogy a testi vágyaimat kielégítsem, akkor felszedek valakit egy buliban, elhancúrozunk, aztán Isten áldja!"


Csak van, akinek meg ez nem fér bele, hogy minden hétvégén másik fiúval/lánnyal feküdjön le, főleg vadidegenekkel. Így állandó a partner, olyan, akiben megbízik, akit ismer, és emberileg szeret. Na meg nem kell hetente partner után keresgélni...


"De hogy van egy barátság, és megbeszéljük, hogy nagyon jól érezzük magunkat együtt, jó barátok vagyunk, akkor dugjunk is hát.... szóval nálam egy egy KAPCSOLAT, egy együttjárás, nem pedig szimpla barátság. "


Neked igen. Mert nálad a szex a kapcsolat része. De akinél csak a testi vágyak kielégítése, azoknál nem.


"Szóval mit nem csinálnak a barátság extrákkal kapcsolatban lévők, amit a hagyományos kapcsolatban lévők csinálnak?! "


Nem kötődnek érzelmileg, nem szerelmesek.


"Moziba, fagyizni, táncolni jóbaráttal és kedvessel egyaránt eljár az ember. Az én szememben a jóbarát és a kedves titulus közt épp a szex a különbség. De ha szex is van a "jóbarátommal", akkor az már a kedvesem, nem?!"


Nem. :)

Nem csak a szex a különbség. Hanem az érzelmek, a közös jövőkép.

2014. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!