Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem a szerelmet?

Figyelt kérdés
Amikor meglátom, beleremegek, erősebben dobog a szívem, nem akarom szeretni, mert ő nem olyan, mint, akit elképzeltem magam mellé hosszú távon. Fogalmam sincs honnan jött ez az érzés. Neki sem vagyok semleges, de mivel nekem van barátom, nem lépett, azóta van valakije, akivel lehet össze is fognak házasodni, és elmegy, vagyis 2 hét múlva talán nem látom többet. A barátommal hosszú távon tervezünk, megbízható. De azt hiszem szeretem, de nem belé vagyok szerelmes. Volt már valaki ilyen helyzetben? Még sosem éreztem ilyet. Mit tegyek?
2014. júl. 3. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
hát , ilyenek ezek a lányok...
2014. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem olyan, mint akit elképzeltél? - ha megkérdezhetem.
2014. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én olyat képzeltem el, mint a mostani barátom, megbízható, úgy gondolkodik, ahogy én, értem ezt úgy, hogy segít a házimunkában, nem gondolja, hogy mindent a nőnek kell csinálni, nem féltékeny, ha a barátnőimmel megyek el bulizni, vagy nyaralni, nem hisztizik, ha vannak fiú barátaim, nem sokat veszekszünk, megértő, önálló, talpraesett, nem cigizik...a másik, ő muszlim vallású, ők máshogy gondolkodnak, elvált, van egy gyereke, kérdeztem, miért vált el, azt mondta, sokat veszekedtek, mert a lány több szabadságot akart a kapcsolatban, kérdeztem, ezt hogy érti, azt mondta, el akart menni nélküle nyaralni a barátnőivel meg ide-oda, szóval én hosszú távon nem bírnám ki, ha korlátoznának, volt már ilyen kapcsolatom, szóval tudom. Cigizik, sőt füvet is szív, most azt mondta abbahagyta, mert házasodni készül (ez a muszlimoknál így megy, állítólag szerelmes, de ez 2 hét alatt történt, amíg hazament...na és a szüleivel él 31évesen...nekem ezek a tulajdonságok egyáltalán nem tetszenek, akkor miért érzem mégis a remegést, meg mindent, amikor a közelemben van.
2014. júl. 3. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak fellángolás a másik srác iránt és a mostani pasidat szereted csak most kicsit megzavarodtál. Engedd el szerintem.
2014. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A sztori magában is ultra gáz...

De mesélek, egy kedveset a muszlimokról, hogy ne remegj annyira, ott az asszony állati sorba való megtűrt személy...

Tíz évvel ez előtt volt egy fodrásznőnk, kedves aranyos, férjezett 3-gyerekes anyuka, betaláta őt egy ilyen évekig zaklatta a végén leöntötte savval az arcát, egy életre megnyomorította, mert nem hagyta el miatta a férjét a kedves... Enyém nem vagy másé se legyél! felkiáltással..

Amúgy a sztorid, hogy miért felejtsd el több sebből vérzik, ez csak hab a tortán...

És nem általánosítok, de amiket leírtál ő is ilyen lehet, a narkó, meg a lustaság, a csapódás jobbra balra, a téged hülyítés csak ráadás..

Örülj annak amid van a szép kapcsolatodnak, és ilyenekről ne is álmodozz!!

2014. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!