Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy párkapcsolatba az, hogy elengedjem a fülem mellett amit a párom mond? 7 év után minden kapcsolat ilyenné válik?

Figyelt kérdés
Ennyi idő utàn is késdöfésnek élem meg minden beszolását.Olyanok válaszát várom,akiknek legalább 5-6 éves a párkapcsolata,mert az első pár évben általában még minden szép.
2014. jún. 29. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyilván nagyon nem mindegy, hogy MIKET mond - de feltétezelem, hogy kellőképpen bántó dolgokat, ha úgy fogalmaztál, hogy "késdöfésnek" éled meg.


Próbáltál vele őszintén beszélgetni arról - nem akkor, amikor éppen vitatkoztok vagy éppen "beszólt" neked, hanem máskor, nyugodt körülmények között, - hogy amit ilyenkor tesz, az benned milyen érzéseket kelt?

2014. jún. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem normális, én ki is dobtam, aki így tett velem. Igaz, az "csak" 5 év volt, de jobb lett volna még előbb meglépni. A mostani kapcsolatomban az elején leszögeztem, hogy a normális hangnemet minden körülmények között elvárom, mindegy hogy épp haragszik rám vagy veszekszünk. Cserébe én is normálisan beszélek vele. Hát ilyen is van.
2014. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi több mint 7 éve együtt vagyunk, és ennyi idő alatt bőven összecsiszolódtunk annyira (bár nem kellett túl sokat) hogy elfogadjuk a másik sajátos dolgait, amin nem fog változtatni de már nincs értelme felvenni. Viszont ha olyan dolgokat tud mondani ami ilyen hatással van rád, aztán talán neki is meg kéne mondanod kerek-perec, mert ha hallgatsz, akkor SOHA nem fog rájönni, hogy ez számodra mit jelent. Állj elé és mondd meg nyíltan és egyértelműen, ne célozgass és ne utalgass rá, mert azt minden pasi utálna.
2014. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondtam már szépen,mondtam már csunyán.A válasz áltslában az,h én vagyok tul érzékeny.
2014. jún. 29. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!