Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent hogyha egy részeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent hogyha egy részeg lány engedi magát megcsókolni?

Figyelt kérdés
van egy lány tudja hogy bejön nekem meg minden de van pasija és azt mondta h nem jövök be neki. A banketton berúgott én meg mondtam neki hogy gyerünk táncolni jött és finoman utaltam rá h meg akarom csókolni de nem engedte mert a pasija megláthatja (mindhárman egy osztályba jártunk) ezért mondta h menyünk be a függöny mögé és még ő volt aki letámadott. Másnap persze nem is emlékszik semmire és letiltott facebook-ról. 1 hét múlva ugyanabban a táborban leszünk szerintetek tudok valamit javítani a helyzeten ? Előre is köszönöm a válaszokat

#részeg lány csók
2014. júl. 4. 10:26
 1/7 piriiiiii ***** válasza:
4%

Te egy dög vagy. Részeg volt. Tudod, hogy ez mit jelent?

Bocsi, de szerintem nem sok esélyed van. Hagyd őt békén, van barátja.

2014. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Részeg volt.

Lehet, hogy tetszel neki, csak valamiért ragaszkodik a barátjához, csak ittasan elengedte magát.

De lehet, hogy annyira részeg volt, hogy csak a pia miatt csinálta.

2014. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy részegen hagyja magát megcsókolni egy dolog. Az, hogy ő támad le már az ő hibája is, hiába ittas. Ettől függetlenül tényleg tartsd tiszteletben, hogy barátja van. Nyilván nem véletlenül tiltott le. Megbánta a dolgot, ne akarj "javítani a helyzeten". Kerüld el, amilyen messze csak tudod.
2014. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
a 3/3-nak üzenem hogy lófaszt a seggedbe! Szóval jön ez a tábor biztos lesznek bulik zene pia stb használd ki a helyzetet és ha megint rád veti magát adjbele apait anyait,dugdszét,kúrdszét,szopasd le stb ha a múltkor megcsalta a barátját akkor az azt jelenti hogy belédszerelmes a srácot meg nem szereti valójában úgy mint téged .Úgy hogy vedd el bátran ami a tied és lehet hogy te leszel az igazi neki veled fog járni, lehet életre szóló szerelem kezdődik .
2014. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésben is írtam h ez az egész a banketton történt (8.banketten). A tábor pedig Tiszakécskén lesz a termálfürdőben. De azért köszi 4.
2014. júl. 4. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is megbánta, és ezért tiltott le, szóval én a helyedben nem készülnék előre tervekkel, hogy hogyan hódítsam meg, mert nagy valószínűséggel koppanni fogsz.

Hagyd rá, úgy viszonyulj hozzá ahogy ő hozzád.

2014. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A részegség marhára nem kifogás. Megcsalta a pasiját. Előbb utóbb veled is megtenné. Szerinted megéri? Szerintem nem. De te döntesz.
2014. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!