Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek, ha buliból hazajövet egy részeg, de csinos lány jön veletek szemben?

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
felhúzom a sliccem
2013. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Talán hazakísérném? Lehet...
2013. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én egyszer hazakísértem buliból egy ismeretlen részeg, de csinos lányt, bármiféle hátsó szándék nélkül. Akkor jól elbeszélgettünk, de utána ha találkoztunk meg sem ismert. :D
2013. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A vágy lassú tánca válasza:
Semmi...ha józan lenne köszönnék neki..
2013. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha látom a szemében a vágyat akkor dumálok vele kicsit, ha nincs jobb dolgom hazakísérem de nem izgatna túlzottan. Attól függ mennyire részeg. Ha menni alig bír akkor hagyom hadd botorkáljon haza egyedül.
2013. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát ha azt hiszed a helyes válasz, hogy megke**led, akkor szerintem nem jó helyen vagy. Szerintem minden normális srác segítene neki ahogy tud (taxi, hazakísérés, stb), hogy ne aludjon kint az úton és egy hajléktalan vagy egy tahó ne teperjen rá.
2013. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Beviszem egy parkba a fák közé, és jól megadom neki, ami jár.
2013. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Reménykedem benne, hogy nincs egyedül. Ha igen, és önveszélyesen ittas, segítek, amíg nincs biztonságban.
2013. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem lesz egyedül (én legalábbis ilyet nem sűrűn láttam, pedig sokat járok az éjszakában, mert én vagyok a batman amúgy, de ez most lényegtelen és egyébként is titkos).


Szóval nem lesz egyedül, így tuti, hogy hangoskodnak, meg jó fejkedve énekelnek, odakiabálnak nekem. "Hello! Cuki fiú!". Úgyhogy fintorgok, mint aki szarba harapott vagy rázom a fejem megvetően, mert "Bitches ain't shit" :)

2013. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezem van-e nála kaja, ha van kérek belőle. Végül minden esetben továbbmegyek.
2013. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!