Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szerelem?

Figyelt kérdés
Ha valaki olyan, hogy el tudod vele képzelni az életed, egy hullámhosszon vagytok, közös céljaitok, közös érdeklődés, nem veszekedtek, vagy ha meglátod, és valami szokatlan érzel , beleremegsz a közelségébe, csak rá vágysz, de tudod, hogy nem ilyen férfit akarsz magadnak hosszú távon, és csak bonyodalom lenne. Nem szereted úgy ahogy van, sok minden zavar benne, de amikor közel van semmi nem számít.
2014. júl. 4. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem érezném szerelemnek. Az első barátság, a második szenvedélyes vonzalom.
2014. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A barátom, akivel együtt élünk az első, érdemes erre építeni? Szeretem őt, de elbizonytalanított a második.
2014. júl. 4. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt mondom, hogy ha igényled a szerelmet, akkor nem érdemes.

Ismerek olyan párokat, akik olyan választottak, aki iránt csak barátiak az érzéseik és jól működik a kapcsolat. Ők már akkor túl voltak egy-két nagy szerelmen és úgy érzik nem vágynak már rá.

Nem vagyunk egyformák és pl. nem tudtam volna olyan kapcsolatot elképzelni, amiben egyáltalán nincs szerelem, vagy amiben más valakire vágyom.

2014. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

El kell döntened kalandozó időszakod van-e még, vagy szeretnél állandóságot az életedben...

Nagyon csábít az új az ismeretlen, de igen fellángolásnak érzem én is...

Akivel most vagy vele minden tökéletes miért rontanád el?

De tény és való ha nem élted ki magad még, akkor úgy is a bizsergést választod...

2014. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szerelem vagy a kezdeti újdonság, nem tudom, vele is meg volt az elején. Most egy biztos kapcsolatban vagyunk, ő mindig érezteti, hogy nagyon szeret. Én bizonytalan vagyok.
2014. júl. 4. 16:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk a gyerekről is, hogy 2-3 év múlva jöhet. Nem vagyok elvileg a kalandozós korban, de amikor kalandozós korban voltam, akkor is egy biztos nagyon hosszú kapcsolatban ültem. Ott is éreztem hasonlóakat, de szerettem az akkorit, így nem léptem, végül lépett ő. A mostanival jobb a kapcsolatunk, de lehet ugyanabba a csapdába estem. De nem akarok rosszul dönteni.
2014. júl. 4. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:
nézd más szempontból, sorold fel nekünk a betolakodó jó és rossz tulajdonságait, talán benne van a válasz, ha látod leírva az segíthet...
2014. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Betolakodó jó tulajdonságai: szeretem a mosolyát, szeretem, ahogy rám néz, fuha...el is akadtam. Rossz tulajdonságai: cigizik, füvezik, lusta, kiszámíthatatlan, elvált, van egy gyereke (jó ez nem feltétlenül rossz tulajdonság, de megbonyolítja a dolgokat), az eszemmel tudom, hogy nem akarnék tőle semmit. Ezzel tisztában vagyok, egyébként fél éve húzódik a dolog, azóta neki is van más. Tudom, hogy vele nem lehet semmi, de vajon ez így korrekt a párommal szemben? Igaziból kicsit magamban bizonytalanodtam el.
2014. júl. 4. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ez így leírva rettenetes, :(( igazán elszomorító...

Egy szép kapcsolat oda legyen egy nagy orgiáért...

Neked kell eldöntened mi nem dönthetünk helyetted, én speciel sajnálnám ha kilépnél a második miatt...

Milyen jövő lehetne belőle?

Magadban elbizonytalanodtál? -Na ebben segíthetek, egy kis önbizalom növelés kell Neked!

Miben vagy jó? Mit szeretsz? Hobby?

Ezekből meríts erőt, ahhoz, hogy ezt a rémálmodat elfelejtsd, ha visszanyered az életkedvedet, vissza térsz a helyes irányba, és még nevetni is fogsz magadon, hogy majdnem egy betolakodót választottál...

Nem fogod úgy érezni lemaradtál valamiről.. :)

2014. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!