Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Ez hosszú lesz, ne haragudjatok. Eddig volt egy két és fél éves kapcsolatom, amivel semmi gond nem volt. A fiút imádtam és mindent megadott nekem. Olyan volt, mint amilyenre mindig is vágytam párkapcsolatot illetően. De megszakítottam a kapcsolatunkat, mert beleszerettem egy másik fiúba.. együtt dolgozunk. A másik fiú előre szólt, hogy nem lesz ennek jó vége és hogy hagyjam őt békén, de nem hagytam, küzdöttem azért, hogy felvállalja az érzéseit, mert tudtam hogy kölcsönösen szeret engem. Végül bevallotta, hogy már régóta szeret, de elnyomta az érzéseit, mert tudta hogy boldog kapcsolatban élek. Arra kért hogy nagyon gondoljam át mit csinálok, mert nem akarja elvenni a boldogságom, mert ő olyan önbizalomhiányos és lelkisérült, hogy kétli, hogy boldoggá tud tenni. Hónapokig húztam a dolgot, időközben szakítottam a párommal, és mindent elmondtam neki, azt is hogy kibe szerettem bele. Viszont a szakítás után közvetlen nagyon megbántam hogy ezt tettem.. a másik fiúval pedig egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Teljesen beleszerettem, de mégsem tudtam száz százalékosan kijelenteni hogy vele akarok lenni és hivatalosan is együtt vagyunk. A baráti társaságom egyik fele örült, a másik nem. Eközben végig tartottam a kapcsolatot a volt párommal, mert lehetetlen egyik pillanatról a másikra leszakadnunk egymásról. Néha találkoztunk is, és újra azt éreztem mint azelőtt. Ez így ment napról napra hogy hol vele voltam, hol a másik fiúval. Elvesztettem a barátnőimet emiatt. Múlthéten a másik fiúval végül is "szakítottunk", hogy megpróbáljam összeszedni magam, pedig nagyon szeretem és imádok vele lenni. Visszamentem a régi páromhoz, de nagyon hiányzik a másik fiú.. iszonyatosan, a régi páromat pedig nem akarom elhagyni újra. Nem tudom mit tegyek.. csak az időben bízom.

2014. júl. 4. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyikkel teljesen szakítsd meg a kapcsolatot, és add a másiknak a szívedet. Akkor (remélhetőleg) elfelejted a másikat. Tudom, könnyű mondani, de nekem is csak így sikerült elfelejteni egy szerelmet.
2014. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha így folytatod két szék közé fogsz esni!
2014. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért érzed a másik sráccal az összhangot, mert 2,5 év nem kevés idő, és másoktól nem nagyon kaptál bókot nem nagyon érezted azt h tetszel más srácoknak is. Ettől a fiútól megkaptad és azért vagy elbizonytalanodva. Az ember ha kap egy másik külső ingert valakitől, akkor már nem vágyik a jelenlévő kapcsolatába és kiakarja próbálni mással is, de az nem biztos h jobb is. Szerintem maradj az első párodnál... Én 4.5 éve vagyok együtt a barátommal.. én is éreztem így mikor más fiú próbálkozott vna, de ez csak addig tart, utána rájössz úgy is h nem működne, mert a párodat szereted... csak az új mindig vonzza az embert ideig óráig..
2014. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért tűnik úgy hogy ez a 2. srác nem is akar téged annyira, hogy ennyire szabadon hagy és nem ragaszkodik hozzád, annak ellenére hogy szeretitek egymást? Vagy már talán azt sem tudod hogy ki iránt mint érzel? Tisztáznám magamban ezt a helyzetet, a helyedben, mert nem lehetsz egyszerre két emberbe szerelmes. Kire van szükséged, ki nélkül nem tudnál hosszú ideig élni?
2014. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tisztàzd magadban azt a tènyt, amikor szeretsz akkor a szeretet nem vàlogat.Amikor szerelmes vagy, egyúttal önmagadba is szerelmes vagy.A règi pàrodon keresztül màr kèpes voltàl szeretni önmagadat ès a vele kapcsolatos regàlàsaid is letisztultabbak, kevesebb kètely jelenik meg benned mellette, ès mindez az eddig benned õrôla kialakult kèp miatt van.Szereted volt pàrodat, de ez inkàbb màr csak ragaszkodàs szerintem.Pontosan azèrt mert ragaszkodsz a mellette kialakult biztos ponthoz önmagadban.Próbàld ezt megèrteni, ès nem fogsz neki fàjdalmat okozni ha mègisa màsik sràc mellett döntesz.Amennyiben szeret tèged volt pàrod akivel most együtt vagy, akkor azt szeretnè, hogy boldog legyèl.Ès lehet fàjni fog neki, de neked a sajàt èletedet kell èlned.

Az a sràc, akibe beleszerettèl, egy újabb lehetõsèg valahol.A szíved tudja mi a helyes út, az agyad viszont mindig a megszokottat vàlasztja, ezt ne feledd.A szív kockàztat, az agy szàmít ès mèreget, hogy melyik a kevèsbè veszèlyes.Ezt csak te èrezheted, hogy ki az aki valahol mèlyen kiegèszít tèged.Ès ha megvan ki az a fèrfi, akkor õt vàlaszd!Úgy tudhatod, hogy a helyes úton jàrsz e,hogy ha nem a fàjdalom irànyìt akkor az a te döntèsed.

2014. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!