Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes elmesélnem neki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmesélnem neki az egészet?

Figyelt kérdés
Van egy párom... 22 éves lány vagyok... Az igazság, hogy nagyon hangulatember vagyok...Ok nélkül borulok ki, veszekszem a párommal, ordítozok néha... nem érti ezért, hogy miért van az, hogy néha félek illetve remegek ha hozzám ér...Ennek oka van... Gyerekkortól vezethető vissza idáig... Elmeséljem a páromnak az életem történetét, hogy megértse a miérteket?
2014. júl. 4. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább mondd el neki, minthogy szakítson veled ezek miatt.. Becsülni fogja az őszinteséged és hogy megnyílsz neki.
2014. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább meg kellenne oldanod a problémádat(nekem is volt úgyhogy nemmond hogy nem lehet).Tudod ilyet mégha szeretek is valakit nem tűrhető a végtelenségig.
2014. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
és ha olyan a probléma egy szakembernek is mond el. Sokat segíthet, hogy ne így legyen.
2014. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. válaszoló mellett vagyok.

Sőt, ha már tudja mi van a háttérben, jobban tudná kezelni, vagy legalábbis megadod neki a lehetőségét, hogy úgy álljon hozzá, hogy jól süljenek el a dolgok.

2014. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen.. hisz a párod oszd meg vele szerintem.
2014. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok meséld el neki,de ezt meg kell oldanod feltétlenül.Mert mégha elmeséled és meg is érti akkor sem tarthat örökké.
2014. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csomó rossz emlékem van, szakembernek nem szeretném elmondani, de hátha a párom át tud lendíteni ezeken a holtpontokon.
2014. júl. 4. 21:51
 8/12 anonim ***** válasza:

a tapasztalat az, hogy mindkettő kell hozzá. Hidd el.

Te tudod, a te életed, de nem hül*eségből mondom.

2014. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a szakember segítsége nem segített,hanem idő kellett,jó lett volna ha lett volna mellettem valaki,de nem volt és egyedül,teljesen egyedül hoztam rendbe,a szakember nemmindig hatásos.Főleg hogy sokszor a szakember jobban depis mint a beteg,nem egy ilyet ismerek.

2-es voltam.

2014. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy a te gondod a nagyobb, de a tapasztalataim alapján az sem jó érzés, ha valaki, akivel törődöm, ellenséges hozzám, és fogalmam sincs, mi rosszat tettem. Ráadásul hogyan segítsen, ha azt sem tudja, miben kellene, és joga is van tudni, mit vállal, hiszen akaratlanul is terheled vele.
2014. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!