Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel nagyon jóba vagyunk, minden nap beszélünk. Ma nem beszéltünk csak annyit írt hogy ma nem ért rá és csak jóéjt akar kívánni nekem. Nagyon jóba vagyunk, 4éve voltunk együtt ebben az évben pedig viszonyunk volt. Lehet hogy ez is benne van.
2014. júl. 4. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ebből nem derül ki semmi arra vonatkozóan, hogy hogyan bizonyította hogy beléd szeretett!

Valami szerinted arra utaló dolgot írj.. :)

2014. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szóval abból jutottál erre a következtetésre, hogy minden nap beszéltek, és amikor nem úgy alakult, magyarázkodott, majd jóéjt kívánt? Hát.... akkor belém is többen szerelmesek, azt hiszem...
2014. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem, abból hogy szerelmes dal szövegeket ír, meg csak azért jött fel hogy jó éjt kívánjon, néha becéz hogy cica meg kicsi meg picim... Ezekből gondolom úgy hogy talán belém szeretett
2014. júl. 4. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:

De ha nem írod le, mi honnajt lássunk oda?

Írjál még mert ez így is kevés...

2014. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak az én kedvemért fent maradt velem, éjszakákat beszélünk át, miattam lemondta a haverjaival való sörözést csak azért hogy beszélgessünk.
2014. júl. 4. 23:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen... :3
2014. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anna:3 válasza:

Beléd esett mint a sicc :3

Hát szurkolok nektek :3

2014. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!