Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4 hónapja járunk, de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja járunk, de még nem szeretett belém. Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Előtte 1 hónapig csak neten beszélgettünk és 2. találkozáskor jöttünk össze. Minden nagyon jó, nem veszekedünk, megértjük egymást. Viszont ő azt mondja még nem szeretett belém, és ha fél év után sem fog nem tudja mi lesz. Nem tudja miért van ez. Eddig én vagyok/leszek a leghosszabb kapcsolata és a szüleinek is még csak engem mutatott be. Az előző barátnője 4 hónap után dobta az exe miatt. Azt mondta eddig még csak neki mondta, hogy szereti mert megérdemelte. Nem értem... persze még nem ismerjük olyan jól egymást mert heti 1-2 alkalommal tudunk találkozni suli miatt, de ha együtt vagyunk mindig bújik, puszilgat, törődik velem, érdekli, hogy mi történik velem és én is mindig próbálom meglepni valamivel, csinálok neki valamit, igyekszem a kedvében járni szóval tényleg minden jó....csak ez. Az első hét után azt mondta fél, hogy szerelmes lesz, mert már közel áll ahhoz hogy az legyen, rá egy hétre megjelent egy másik lány akivel előtte szeretett volna összejönni és állítólag szerelmes volt belé és elbizonytalanodott, de végül engem választott. Nem tudom, hogy vajon fog-e egyáltalán szeretni és most folyton ezen agyalok..:S olyan bizonytalan az egész.

2014. jan. 20. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ÖÖÖÖ..mi a hlálért jártok ha nem szeretitek egymást?
2014. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én szeretem őt és ezt tudja is, és úgy indult, hogy ő is közel áll hozzá, de mint kiderült még nem...
2014. jan. 20. 20:26
 3/4 anonim válasza:

ezek olyan folosleges kerdesek....

Az hogy tenylegesen beleszeress valakibe, nem 1-2 het muve.

Mas a vagyodas es mas a szerelem.


En 10 honapig szinte kuzdottem a paromert...o sem tudta hova tenni az erzelmeit. Aztan egy veglegesnek tuno szakitas utan 2 hettel jott ra hogy hoppa...belem szeretett


Ugyhogy nyugalom...turelem es ˝alazat˝

2014. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nalunk is hosszabb idot vett igenybe, de ettol meg egyutt maradtunk. Mondjuk mi mar nem tinik vagyunk. Ne alazkodj meg, csak legyel rendes, es ne ringasd magad bele, hogy beledszeret.


Legyen onallo eleted, aggodjon neha miattad. Pl.: egy napig ne vedd fel a telefont neki. akkor elkezdenek az erzelmek maskepp mukodni, meg a para, hogy mit csinal, mi tortent vele, stb.. :-) Csak egy otlet, nekem be szokott valni.

2014. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!