Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez gonoszság vagy naivitás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez gonoszság vagy naivitás?

Figyelt kérdés

Szóval, a (volt) barátnőm 3 csávót tartott engem is beleszámítva, úgy, hogy egyik sem tudott a másik 2 csávóról.

Ez a ribizli csaj élvezte a helyzetét. Ezt leszámítva normális, aranyos, csak hát ribee. Amint kiderítettem 3 hónap után, azonnal tiltottam, nem írtam neki semmit. Smsbe küldözgeti bocsássak meg neki. Pont egy összeveszés után néztem jobban a körmére, de a békülés után állt össze a kép. Most ennyire gonosz ez a ribi vagy ennyire naív?


2014. júl. 4. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés felmerült, akkor nem ő a naiv...
2014. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább simán hülye
2014. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ribi.
2014. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyszerre 3 fiúval volt.ez azt jelenti hogy rajtad kívül volt 2. ember te normális vagy,vagy nincs önbecslésed vagy mi?te vagy naiv nem is kicsit.nemhogy gonoszság szemétség hűtlenség és még van rá egypár szó de nem akarok ide is regényt írni.ember lépj tovább és felejtsd el ezt a ribit.
2014. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gonosz, ribizli, ÉS naiv.
2014. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!