Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esélyem van úgy párt találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyem van úgy párt találni, hogy túl sovány vagyok?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy önbizalmatlan vagyok azmiatt, mert túl sovány vagyok. 180/53 nagyon kevés. De nem tehetek róla. Akár mennyire szeretnék hízni egyszerűen nem rakódik le semmi. Pár hónapja elkezdtem már végső megoldásnak tömegnövelőt szedni mellé néhány vitamint és otthon gyúrni. Hát így azért fel tornászni 57 kg-ra. De hogy tartsam ezt az 57 kilót ahoz keményen kellet edzenem ami nem mindig ment mert sok a "dolgom". Így hiába igyekeztem, egyszer sikerült 57 kiló lennem de rövidesen visszamentem 53-ra. Utána is jópárazor próbálkoztam de többet nem ment fel 57-re max 55-re. Utána már hol 55 hol 53. Így nem sok értelme volt így abbahagytam. Edzés és tömegnövelő ellenére is hihetetlenül nehezen hízom. Tehát már mindent kipróbáltam de nem tudok hízni. Egyszerűen alkatilag ilyen vagyok. Anyám 45 kiló/160, mamám 60/165, nagynéném 46/170. Úgy néz ki, hogy ez egy öröklődés ezért nem megy a hízás. Még ha lány lennék, akkor elmenne, mert vannak akik a sovány nőkre buknak, de hát nem vagyok lány. Tehát a kérdésem az, hogy van így esélyem barátnőt találni még ebben az életemben? Kinézetre nem vagyok csúnya elvileg tehát csak a testsúlyom a gond. Ez van, ezt kell szeretni. Szerintem, ha talán egyszer lesz barátnőm, akkor őt nem foglya érdekelni, legalábbis nem a súlyom miatt fog szeretni.

Még soha nem volt barátnőm és szeretném, ha lenne egy társam ahol kölcsönösen szívből szeretjük egymást. Szerintetek?

Nem adom fel.

18/f


2014. júl. 5. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:

te se a

magas vékony srác

vagy?

2014. júl. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mint ahogy te is írtad, kitartás kell és akarat.
2014. júl. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A magas "vékony" srác 189 centi és 84 kiló.

Miért ne lenne esélyed, esélye mindenkinek van mindenre.

2014. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet, csak én nem csak, hogy éppen 50 kiló vagyok, de még a 170centit sem érem el, szóval te legalább magas vagy, én még szarabb helyzetben vagyok, főleg, hogy a fejem is ronda a visszajelzések alapján
2014. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne esélyed?

Kisugárzás, önbizalom! Tudnod kell eladni magadat, ennyi a "nagy titok".


Az én esetem az alacsony (165 cm), sovány (52 kg), szemüveges okostojás esete, mégis mindig volt barátnőm, jelenleg is tartós kapcsolatban vagyok, 24 évesen.

Igaz, sokszor mondja a párom, szedhetnék fel kicsit, mert nagyon csontos vagyok - de erre van egy mondás, ami Neked is állhat: ami kimegy vámon, az bejön réven. Ne azzal törődj, miben vagy gyenge, abból indulj ki, miben vagy erős.

2014. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő ÉTREND!

Olvass utána, lehet meglepődsz, hogy bőven nem eszel eleget. A tömegnövelő készítmények pedig csak egy kis szénhidrát meg fehérje, nem csodaszer, csak könnyen ehető kaja. Ha nincs meg a mennyiség, mindegy, mit eszel, nem fogsz hízni.

2014. júl. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet valami örökletes betegség miatt nem tudsz hízni pl. marfan-szindróma.

Egyébként ha helyes vagy még így is találhatsz nőt.

2014. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!