Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban élők! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők! Nektek nehéz volt párt találni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nehéz volt, társkerresőztem. Nem tudom, másoknaak ez hogy megy, de engem nem donganak körbe.
2014. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Egyszer csak megismertem valakit akivel végül megkedveltük egymást annyira, hogy kapcsolat legyen belőle. Amúgy nem foglalkoztatott a dolog kicsit sem előtte, nem törekedtem rá, hogy legyen barátom.
2014. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha nem tettem semmit a dologért. Mindig véletlenül ismertem meg valaki.
2014. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
+t
2014. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noydra ***** válasza:

Éltem az életem és éltem a lehetőséggel.

Nem itt rinyáltam, mint már egyre többen.

2014. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem volt nehéz de nem is kerestem, csak így alakult. Chatelni kezdtünk majd egymásba szerettünk, azóta egy párt alkotunk.


19/L

2014. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem volt nehéz. Szerintem csak az érzi nehéznek, aki rástresszel, mindenkiben a potenciális partnert látja, mindenkinél próbálkozik, aztán naná, hogy legtöbbször elutasítás a vége.

A párommal már régebbóta ismertük egymást, de egyáltalán nem azon kattogtam, hogy vele fogok-e járni. Amikor randizni kezdtünk, akkor is úgy fogtam fel, hogy ismerkedünk, aztán meglátjuk, mi sül ki belőle.

De előtte is randiztam sok mindenkivel, persze legtöbbször maximum néhány alkalom volt, addigra éreztük, hogy ezt nem kell erőltetni. Annyi, hogy az ilyet nem szabad kudarcként megélni. Ha valakivel nem passzolunk, hát istenem, nem passzolunk. Majd megtaláljuk azt, akivel igen :)

2014. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Elég nagyok voltak az igényeim, ráadásul kitaláltam, hogy csak szelemből választok. Ami különösen nehéz volt, mert nagyon sokáig azt hittem, nem is tudok szerelmes lenni.
2014. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen nem. Szerencsének is felfogható a dolog :) na meg a kutyasétáltatásnak :)
2014. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az igazi az Ő maga talált rám. :)

De már előtte is voltak kapcsolataim, a leghosszabb 10 hónapig kb. Most 6 éve leszünk nemsoká együtt és nyáron esküszünk.

Nem vagyok egy adonisz, de megadom a nőknek, ami kell. Tisztelet, szeretet, törődés, lovagiasság, romantika, stb.

Nem otthon kell ülni a gép előtt és várni a nagy csodát. Szerintem.

2014. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!