Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abnormálisan idősebb pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abnormálisan idősebb pasik jönnek be, a szüleim kitagadnak miatta (? )

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és ez a probléma nem most jelentkezik először. Minden korombelit és fiatalabbat visszautasítok, mert csak az idősebb férfiak adhatják meg azt nekem, amire vágyom. Csak ők vonzanak. Nem kicsit idősebbek, 15-20 évvel korosabbakra gondolok. A probléma, hogy a szüleim ezt nem tűrik, néhányszor megemlítettem már anyának ezt az egészet, de nem érti meg. Az idősebbek pedig sokszor azzal utasítanak el, hogy túl fiatal vagyok. Addig minden sínen van, amíg nem mondom el a korom, mert kinézik belőlem, hogy 20 éves vagyok, pedig enyhén sminkelek csak és nőiesen öltözködöm. Mit tegyek, hogy apáék elfogadják ezt? Van olyan férfi, aki belemenne ennyivel fiatalabb lánnyal kapcsolatba és nem a szex miatt?
2014. júl. 5. 02:51
1 2
 11/16 anonim válasza:
Az èn pasim 15 évvel idősebb nálam ő az első kapcsolatom és 1 éve vagyunk eggyüt nekem se tudták a fiatalabbak megadni azt amit szerettem volna mindegyik a szexre megy mert ez még uj nekik és egyre tőbbször ki akarják próbàlni viszont az idősebbek nagy része már annyira nem (ez alatt nem azt értem hogy ők nem szexelnek hanem ők nem mindennap mint egy 18-20 éves) de 15 év ellenére a szüleim örültek és támogatták ezt a kapcsolatot!! Most már ott tartunk hogy apám nem akarja elveszíteni az én páromat mert annyira a szívéhez nőtt..!! <3
2014. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Lányka egy ilyen idős férfinak mar NŐ kell aki tamogatjs a hattérből.


A kapcsolat szamukra telhesen mast jelent mint neked.

2014. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sok idősebb férfi van,akinek bejönnek a fiatalabb lányok.

Sokáig nekem is 10-15 évvel idősebb pasijaim voltak, mert a velem egyidősekkel nem tudtam megértetni magam, és nem azt adták amire vágyom: csak a buli számított nekik, haverok, minden pénzt elbas*zni. Ellenben egy idősebb férfi biztonságot tud adni, és igen, ebben benne van az anyagi biztonság is, ami egy nőnek fontos.

Emellett szerintem a férfiaknak is fontos egy idő után, hogy a párja anyagilag rendben legyen, amit egy 16 éves lány nem feltétlenül tud megadni, mert általában nincs önálló keresete. Egy ideig elmegy az, hogy mindent a pasi fizet, aztán el kezdi majd őt is zavarni, hacsak nem egy milliomos akinek tök mindegy mennyit és mire költ :)


Véleményem szerint kevés olyan férfi van aki huzamosabb időt el tud tölteni egy anyagilag tőle/vagy még a szüleitől függő fiatal lánnyal.

23/L

2014. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Sok példa van pedig erre, sztem elfogadottnak kellene lennie,h.ha egy lány nem csak 2-3évvel idősebb pasira vágyik.
2014. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11-es. Miért
2014. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11-es. Miért, akkor én vagyok más, hogy 32 évesen is naponta szexelek??? Ez nem korfüggő..
2014. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!