Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi oka lehet hogy nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet hogy nem volt még olyan kapcsolatom ami mély lett volna? Minden eddigi csak felszínes "ha van, ha nincs annyi baj legyen" jellegű.

Figyelt kérdés

Többx volt már kapcsolatom, hol én szakítottam, hol velem szakítottak. De mindig elmaradt az érzelmi szál a végén. Egyszerűen vállat vontam és ennyi.

Pl. most a barátnőm közölte, hogy „nem nagyon akarna többet találkozni velem”. Erre én: jó.

Ennyi.

És tényleg, nem csak megjátszom, tényleg nem érdekel különösebben. Akkor ne találkozzunk, nekem 8.


Ami egy darab kapcsolatnál nem lenne furcsa, de az összes eddigi ilyen volt.

Egyik nő se érdekelt lelkileg különösebben. Ha elmentek, hát hadd menjenek. Majd lesz másik Ha én hagytam ott őket, hát így jártak. Majd találnak mást.


2014. júl. 5. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek a kapcsolatok mennyi ideig tartottak?
2014. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

változó. de mind rövidke max pár hónapos volt.

egyiket se sajnáltam hogy véget ért.

minddel kapcsolatban uazt éreztem: nekem aztán tök mindegy. ha tart, tart, ha nem, nem.

2014. júl. 5. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ugrasz ezekbe bele túl gyorsan? H kb alig ismered,de már együtt vagytok? Meg az ilyen rövidke kapcsolatok időtartama elég kevés mélyebb érzelmek kialakulásához szerintem.
2014. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
túl gyorsan? van olyan aki 10 perc beszélgetés után már a közös lakásról beszél.
2014. júl. 5. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán fiatal vagy, élni akarsz...

Meg főleg nem ütött még be a szerelem...

várat még magára nálad, ami nem baj, majd eljön és akkor nem szabadulsz!

"Vicsorít a fogam Á- bújok már az ágy alá!" :D :D

2014. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván a szerelem, a mélyebb érzések hiánya az oka. Nekem is a legtöbb kapcsolatom ilyen volt...egészen addig amíg szerelmes nem lettem:) 28N
2014. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen nem érdekeltek azok, akikkel jártál.
2014. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!