Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne rá gondoljak? És mit tegyek? Legyek féltékeny? Vagy mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
A barátnömmel 1 éve vagyunk együtt és elment egy pár hónapra haza és borzasztóan hiányzik és nagyon szeretem és ő is engem de nem tudjuk hogy mikor találkozhatunk és alig tudunk beszélni. És olyan helyen dolgozik ahol próbálkoznak nála a pasik. És bulizni is nagyon szeret és fáj ha belegondolok hogy valaki mással táncol vagy hozzá ér.
2014. júl. 5. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.. Mintha saját magamát látnám a helyedben. Borzasztó dolog tud lenni ez és ha hagyod magad lassan fel őröl és kikészülsz idegileg.. Hidd el nekem, SAJNOS. Próbálj társaságba járni, haverokkal lenni és ne gondoljál rá. Semmikép ne féltékenykedj betegesen mert arra tuti rámegy a kapcsolatotok.. ígértesd meg vele, hogy nem csal meg meg, hogy szeret téged.. tudom ez semmit sem jelent de nekem ha a párom ezeket mondja megtudok nyugodni picit.. És támogasd, bíztasd, hogy várod haza, hogy együtt legyetek stb..
2014. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy meny oda ahol ő van vagy ő mennyen vissza oda ahol te vagy, vagy különben ennyi volt nektek. :(
2014. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és lehet hogy hülyeség de gondolkoztam a szakításon is :((
2014. júl. 5. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
szakítani azért mert épp nincs itthon, neked meg hiányzik? elég buta ötlet lenne...
2014. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!