Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem vagyok csúnya lány és ezt...

Nem vagyok csúnya lány és ezt az osztályomba járó fiuk is Így gondolják. De ezt úgy közvetítik hogy piszkálnak. Bár engem annyira nem zavar és hallottam is már hogy valaki féltékeny rám. DE így nem hiszik majd hogy velem mindig lehet szórakozni)?

Figyelt kérdés
Mit tegyek??

2014. márc. 19. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked most akkor mi bajod van?
2014. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szólj vissza, a legjobb védekezés a támadás ;)
2014. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. Általában egy- két pofonnal el szoktam intézni.
2014. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hagyod hogy piszkáljanak? ez lesz majd számodra az a motiváció ami lehet később a rossz irányba terel és majd mindenki beszéli rólad hogy olcsó kis ku*va és hasonlók szóval figyelj oda mik történek
2014. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nevem Panni válasza:
Kérdezd tőle h beszóltál meg ilyesmi. Vagy pl.: bajod van?- válaszolja igen-attól h ronda vagy nem kell még az adottságaid miatt mást piszkálni. Remélem valamennyire segítettem! :)
2014. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anna0905 ***** válasza:
Velem is ugyan ez van. Csak az én sulimba olyan állatok járnak akik.nem tudják a k***a szó jelentését és ész nélkül leku.....znak mindenkit. Főleg engem. Csak mert testileg kicsit fejlettebb vagyok mint a többiek már rögtön prosti lettem szerintük. Ami amúgy nem igaz. Hány èves vagy kérdező? 12/L
2014. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
13 vagyok
2014. márc. 24. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!