Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne szeresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne szeressem? Szeretem nagyon az exemet aki nagyon bunkó.

Figyelt kérdés
Folyton rá gondolok hiányzik meglátom akkor dobogni kezd a szívem egyfolytában róla beszélek mindenkinek.Elakarom felejteni de nem igazán megy. Vágdosom magam miatta.És folyton rossz a kedvem.
2014. júl. 5. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Brühühühü
2014. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cumizzle.inkább elfelejted
2014. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az idő majd megoldja. Tudom, hogy még nehéz, de ne aggódj, idővel minden rendbe fog jönni.

Kitartást.

2014. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Minek vágdosod magad? Attól jobb lesz?

Ezt komolyan kérdeztem, mert soha nem értettem hogy miért jó, vagy hogy milyen hatással van ez arra aki ezt csinálja magával.

2014. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!