Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy "kényeztesem" pl séta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "kényeztesem" pl séta közbe? Nem az ágyba! /L

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom ki mutatni a szerelmem de pl ha sétálunk hogy "kényeztessem" tudasam vele hogy ő számomra a minden?
2014. júl. 6. 02:30
 1/6 sdan válasza:
fogd meg a kezét, bújj hozzá, tudasd vele, hogy számodra ő a legjobb, ha olyat csinál, dicsérd meg,mutassad ki neki a háládat, hogy fontos neked ... :)
2014. júl. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tőle elleshetsz pár tippet-

http://www.youtube.com/watch?v=IOZEQxDwi0o

2014. júl. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy séta közben talán ne akard kényeztetni. Elég ha azt érezteted ilyenkor, hogy te milyen jol érzed magad vele.
2014. júl. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt az együtt töltött idő minden egyes pillanatában kimutatni... Különben is ez elvileg magától jön csak úgy random amikor épp jön, nem? Nem eldönti az ember, hogy na úgysincs jobb dolgom épp, most kimutatom mennyire szeretem...
2014. júl. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pl tudnám értékelni, ha az intelligenciájával kényeztetne vki séta közben!
2014. júl. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiváló helyesírással, a helyragok ismeretével.
2014. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!