Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Atvert?

Figyelt kérdés
Baratommal tobb mint fel eve voltunk egyutt.. sokaig jol meg voltunk eleinte jol meg voltunk aztan egyik buliba nagyon elengedtem magam , ittam es kavartam 1 sraccal ez ketszer fordult elo nagyon buta vagyok egyik srac se olyan volt akivel jarnek es nem is fekudtem le egyikkel se.. el mondtam baratomnak, nagy nehezen de kibekultunk es megbocsatott.. nemreg 1 honapja be leptem a feszebe es elolvastam amit a haverjaval beszelt es valami csajt akartak le hivni magukhoz hogy megd.gjak. es kerdeztem mi ez , kb 20 hazug tortenetet wlmondott mire a csajtol tudtam meg az igazsagot.. pedig egyaltalan nem ilyen a srac, en azt hittem csupa sziv! Mindig szamithattam ra!! Ugy ereztem szeret.megis megtette volna.. utana enis megbocsatottam mivel en is kovettem el hibat. Azota szinte ejjel nappal egyutt voltunk jol megvoltunk probaltam elfelejteni a tortenteket. De kozbe teljessen szabalyoztuk egymast. Altalaba mindig vele kellett lennem , bulizni sem mehettem ( bar arrol barmikor lemondanek) baratnomekkel se tudtam talkoznk mert o meg velem volt mindig.. folyamatosan attol feltem h mivan ha csinal masik fbt .. ma be leptem a fbjebe es lattam mikre keresett ra facebookon es ott volt a badoo ( tarskereso ) ott elotte beregisztraltam h megnezzem fent van.e es fent volt. Ossze pakoltam.a cuccait es elkuldtem. O pedig azt magyarazza hogy o nem is tudta h fent van es hasonlokat.. de en nagyon szeretem , de ha ki is bekulnek vele akkor biztos megtiltanam h feszezzen vagy a barataival logjon mert ok ilyenek.. de felek h az mar nem lenne egeszseges de nagyon szeretem annyira rossz :( nem ertem miert van ez :((
2014. júl. 6. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Basszus, ha összeolvasod a sorok kezdőbetűit, akkor az jön ki, hogy Bejhmnmthbnve... Ez nem lehet véletlen! :O :O :O
2014. júl. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fish1 ***** válasza:
Mert már nincs meg a bizalom. Okkal. Bizalom nélkül meg nincs értelme.
2014. júl. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt már nincs bizalom. Jobb ha most szakitatók. Fiatalok vagytok még, majd lesz más. Az ivást meg teljesen hagyd abba. Még buliban sem kell inni.
2014. júl. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!