Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is volt ilyen érzésetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés

Megyek 1 hétre a családommal nyaralni. A barátom nem jön.

Ez lesz az első olyan nyaralás ahova külön megyünk.

Nagyon félek, hogy meg fog csalni közben.

Hiába mondja, hogy nem meg stb., de közben mégis tesz erre utaló megjegyzéseket. (Lehet csak idegesíteni akar vele, de ha már eszébe jutott miért ne tenné meg?....)

Nektek is volt ilyen félelmetek, amikor külön mentetek?


2014. júl. 6. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
nyugi, ha meg akar csalni azt bármikor megtehetné, akár az orrod előtt is, de ne parázz annyira, tök mindegy :D
2014. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DanteSparda ***** válasza:
nincs barátnőm se családom és nyaralni se tudok kivel menni és nem is telik rá sírni fogok
2014. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
legjobb módszer: mondd azt, hogy ha megcsal, kiheréled.
2014. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,de nekem már az is megcsalásnak számít ha pl. a haverjával meg még egy csajjal elmennek pl.strandra.
2014. júl. 6. 13:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,hogy ha bármit csinál végeztem vele...
2014. júl. 6. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:
miért vagy ilyen konzervatív?
2014. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem konzervatív, hanem beteg.
2014. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

megcsalásnak számít, hogy hárman mennek a strandra????

Ez azért már komoly.


Jelentem meg fog csalni. Sőt puszit is fog neki adni, sőt sörözni is fognak...

Még az is előfordulhat, hogy táncolnak.


Kissé zavaros nekem a hozzáállásod.

2014. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elgondolkodtam akkor micsoda, hogy csoportosan kicsapjuk magunkat a nudista strandon :D :D :D :D
2014. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Drágám, ha a párod meg akar csalni, akkor nem várja meg a nyaralást, csak 30 percre kell megszabadulnia tőled.

Amúgy a pasik különösen szeretik, ha ennyire "bíznak" bennük, úgyhogy csak így tovább. Remélhetőleg a pasid egyszer majd azzal a csodálatos mondattal a fejében fog más ágyában kikötni, hogy "akkor legyen neked igazad". Ha szerencséje van, akkor talál egy olyan nőt, aki képes gondolkodni.

2014. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!