Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ha depressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha depressziós vagyok és nincs életkedvem? 22 évesen soha nem lesz már senkim mert ki vagyok öregedve? Egy csomót csalódtam kapcsolatokban is.

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok. A fiúknak mindig csak 1-2 hónapra vagyok jó, pedig azt mondták hogy jó velem lenni. De persze volt olyan akivel én szakítottam mert a randizás idején is magasról tojt rám. Ráadásul tök ciki mert még szűz is vagyok mellette. Olyan rossz mindig párokat látnom a facebookon és az életben is amikor mással kézen fogva sétálnak.
2014. júl. 6. 16:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

22 évesen hol vagy te öreg?? :)

Fel a fejjel, még simán lehet valakid.

2014. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Lesz ez még rosszabb is. :D
2014. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Öreg vagy már add.fel
2014. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Meg tudhatjuk a szakítások okait? Az sokat segítene a megoldásban.
2014. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Ha már van betegségtudatod, akkor el is mehetnél mondjuk egy pszichológushoz. Utána jobb lenne a kedved és a kandúroknak sem csak 1-2 hónapra lennél jó.


Nem szeretik általában a depressziós embereket, ezt tapasztalatból mondom.

2014. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

öregek otthonába, most nem tea délutánt tartanak?:D te miért nem vagy, a többi mami közt? :D



keres valami hobbit, ami lefoglalni, és nem hagyja, hogy ezen rágódj. :)

2014. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*lefoglal (hülye t9) xD
2014. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért szakítottak velem, azt nem magyarázták meg. Mindig azt mondták hogy kedves, vidám lány vagyok, és hogy jó velem együtt lenni.
2014. júl. 6. 17:02
 9/16 viky27 ***** válasza:
22 évesen nem vagy öreg :-D Nekem az első komoly kapcsolatom 20 évesen volt..És nem 14 évesen mint a többi,de nem bánom.A kor egyáltalán nem számít,de arrol tehetnél h jobban érezd magad,ne fordulj be :-/
2014. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Rohadt nagy gondjaid lehetnek. A fiúknak rövid ideig vagyok jó....--> másnak még ennyi sem jut.
2014. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!