Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek természetes, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek természetes, hogy kíváncsi vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal majd másfél évig voltam együtt egyszer sem volt orgazmusom ez idő alatt ,se hüvelyi,se csiklói.Kíváncsi vagyok,hogy mással sikerülne vagy sem. Tehát tudni akarom,hogy bennem van a hiba vagy valamit nem csináltunk együtt jól,de az a baj,hogy nem vagyok képes mást szeretni és most visszamehetnék a páromhoz,viszont erre a kérdésre nem derült fény. Mitévő legyek? Nem akarom,hogy ez a kapcsolatunk rovására menjen.
2014. júl. 6. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Sose várj orgazmust a szextől mert úgy else fog jönni....+ a pasid keressen valami jó kis technikát :D
2014. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vele is elérheted ha megbeszéled vele és gyakoroltok :D
2014. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egyedül magadnak csinálod, úgy sikerül? Mert ha úgy el tudsz menni, akkor azzal van a baj,ahogy együtt csináljátok!

32/L

2014. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk igy, sokat szenvedtünk vele, de meglett az eredménye :-)
2014. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én magamnak csak csiklóit tudok elérni,de am nem paráztam rá sose,csak lehet észrevétlenül is bennem van a stressz...pedig nem igazán érdekel egyébként,mert jó vele a szex,de azért néha hiányzik az a plusz... Kicsit egyébként azzal van baj,hogy nem olyan rámenős meg határozott és lehet pont az a plusz kéne...
2014. júl. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!