Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, ha nem vagyok túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nem vagyok túl emancipált? Nekem természetes, ha a férfi akivel vagyok, határozott.

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy megmondja, hogy mikor, kivel, hova mehetek, de eszembe nem jutna lázadni az ellen, hogy pl. ő irányít. A párom is ilyen, és jól megvagyunk, szeretjük egymást. Csak olvasgatok itt az oldalon, hogy sok nő, lány már azon is kiakad, ha az övé a házimunka. Holott nekem teljesen természetes, hogy azt én végzem el.

2014. jún. 24. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Arany asszony.
2014. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Engem ez idegesítene egy idő után.

Nem egy bábbal akarok élni.


24/F

2014. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre én is azt mondom hogy megvannak az előnyei és a hátrányai. Nektek működik és ez a fontos, ne foglalkozz mással.
2014. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nem gond,ha neked sem az ^^


Az én párom is hasonló véleményen van mint az a válaszoló aki nem akarna egy bábba élni.

Mindig megkérdezi a véleményemet mindenről, és elvárja azt hogy legyek határozott dolgokban .

Nekem ez így természetes, egyenrangúak vagyunk.


Te mást szeretsz, nincs ezzel semmi baj

2014. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
akkora gyokerseg ez a nagy egyenlosdi. vagyis mostanaban inkabb mar egyformasag.. mindenkinek mas a "feladata" egy kapcsolatban. attol meg lehet tisztelni, szeretni egymast. nem ugy meg h holnap en kurlak meg holnap meg te a felcsatolhatoval szivem.na biztos van ahol igy megy de az nem atlagos.
2014. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is azt szeretem, ha egy férfi határozott. Persze ne akarjon irányítani, de ne is legyen egy papucs.

Szerencsére a férjem pont ilyen. És még a házimunkába is besegít, pedig nem kértem soha. :)

2014. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a természetes. Nekem az, hogy felosztjuk a házi munkát, mert mindketten dolgozunk és mindketten elfáradunk, természetes, hogy mindig az csinálja, akinek éppen kedve van hozzá és amikor éppen kedve van hozzá.
2014. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Én is határozott vagyok, és az olyan nőket kedvelem akik elfogadják és szeretik ezt, de attól még egyenrangó félnek tekintem a nőt (az már más kérdés ha véletlenül egy kis bdsm játék becsúszik alkalmanként finoman:D)
2014. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked és a párodnak ez jó így, akkor egyáltalán mi a kérdés? A lényeg, hogy nektek jó legyen. Egyébként kicsit én is ilyen vagyok, a férjem a dominánsabb, az irányítóbb. A döntéseket közösen hozzuk, sőt, sokszor átengedi nekem őket, de ha valamit intézni kell, szervezkedni, inkább ő veszi át az irányító szerepet.
2014. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!