Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért buknak a fiúk a lekezelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buknak a fiúk a lekezelő csajokra?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztaltam már, hogy a fiúk szeretik ha a lány "anyáskodó", lekezelő velük. Pl. így beszél/ír, velük, hogy: "megyek pancsizni" jajj de babaa vagy" és egy példa ami betette az ajtót, hogy egy lány egy (egyébként nagydarab) fiúnak: "szeretlek kicsim" (a srác vissza szólt, hogy ő nem kicsi) a lány pedig: "de igen, kicsi vagy :$" Mindezt iszonyatos kényes hangnemben. És sokszor ezért is választanak idősebb barátnőt. Most komolyan ez kell nekik? Milyen fiúk az ilyenek?

2014. júl. 6. 18:44
 1/2 DanteSparda ***** válasza:

1. az anyáskodó és a lekezelő két külön dolog

2. nekem ilyen csaj nem kellene nekem egy határozott vagány csaj kell

2014. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is anyáskodó lányra vágyom, de nem lekezelőre! nem olyanra aki lenéz hanem olyanra aki törődik velem és gondoskodik rólam...szeret és én is szeretem...beszélhet felőlem nyálasan, nem zavar, de attól nem lesz lekezelő...legalábbis én így gondolom...

21F

2014. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!