Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? [több lenn]

Figyelt kérdés
Ma fürdünk otthon a medencében,és itt volt az unokatesóm.Mindenáron akarták a szüleim hogy vigyem be vagy haza.elég furán viselkedtek a vízben. Anya mozgott fel és le .azt mondta apaának hogy tartsd formában(faszát) .hazavittem az uncsimat megyek a medencéhez és anyának szét van a lába.viziszexeltek.undorító.mi nemláttuk hálistennek de azért rájöttem hogy basznak.Abba a vízbe többet nem megyek be.furcsállottam is hogy túl közel vannak egymáshoz.szerintetek normálisak? Mit tegyek?muszályvolt előrejönnöm mert már nembírtam.
2014. júl. 6. 18:58
 1/8 aladar12 ***** válasza:
engedd le a vizet és engedj újat.
2014. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Már sorry, de csak a tizenévesek szexelhetnek? Gondolom, későbbre vártak haza.
2014. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
tudnál róla videót készíteni, hogy elemezni tudjuk itt páran?
2014. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2.én is ott voltam velük.egybe keztük a fürdést.nemengedhetem le mit mondanák?ezt nem akarom hogy tudják hogy én láttam.
2014. júl. 6. 19:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemkészítek videót.nemláttál még viziszexet ?próbáld ki!
2014. júl. 6. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, együtt kezdtétek... beindultak, így találtak ürügyet, hogy elmenj...


Csak túl hamar értél vissza...


Egyébként szerint nem az első eset... Gondolom, van benne víztisztító...

Egyébként strandon is sokan csinálják...

2014. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk nem előttetek kellett volna ezt művelniük, így azt mondom ez nem normális, de azért te is visszavehetnél az alpári stílusodból, ők a szüleid, akik téged is így hoztak össze, ha tetszik, ha nem! Annyit azért mondhatsz, de normális hangnemben, hogy: "Figyi nem akarok beleszólni, meg tudom, hogy nem rám tartozik, de légyszi egy kicsit figyeljetek már oda legközelebb az ilyesmire, mert számomra elég kellemetlen volt ez a délutáni dolog, főleg, hogy itt volt az unokatesó is...ja, ha nem tudnátok, akkor a medencézésre gondolok." Ha normálisak, akkor veszik a lapot!
2014. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2 kg klór granulátum, 1 doboz gombaölő, ipari szivattyú amit rákötsz egy szűrőre és vissza a medencébe, ja meg algaölő.


És ki ne felejtsem ha jól amlékszem a kémia órára a réz szulfid impotenciát okoz, szal mehet abbaól is pár kg. ;)

2014. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!