Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vezethet ez rosszhoz? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vezethet ez rosszhoz? Normális, hogy igy érzek? (magyarázat lenn)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,ő nekem minden téren az első. 4hónapja vagyunk együtt,nagyon jól megvagyunk,még ahhoz képest is,hogy távkapcsolat. Nagyon szeretjük egymást,veszekedni sem veszekedtünk még,tényleg minden mint egy álom. Vele képzelem el a hátralévő életemet. ( 1év múlva ugyanabban a városban tanulnánk,többet tudnánk együttlenni ). Egy gond zavar, mégpedig az,hogy túl sokat gondolkozom. Mármint kettőnkön. Mikor vele vagyok ilyen gondolatok nincsenek bennem,nagyon élvezem azt az időt,de aztán előjönnek ezek belőlem néha,hogy mi lesz,ha ennek egyszer vége lesz? Mi lesz,ha valamelyikünk feladja,és kilép a kapcsolatból? Mi lesz,ha egyszer el kell felejtenem,és soha többet nem lesz ő az életem része?

Normális ez a nagy aggodalom? Mit tehetnék ellene? Félek,hogy ez rosszhoz fog vezetni.. Volt már valaki ilyen helyzetben?


Kérem ,ne oltogassatok,olyasmire most tényleg nem vagyok kiváncsi.Várom a véleményeket.


18F



2012. máj. 16. 16:23
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
mi lesz ha vége lesz? semmi. vége lesz. majd találsz más barátnőt meg ő is más barátot, ennyi lesz. nem kell mindent a halálba analizálgatni.
2012. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, én is így voltam a barátommal, túl sokat aggódtam. Én azt tudnám neked tanácsolni, hogy bízz meg egyszerűen a barátnődben, hogy szeret téged és ugyanúgy gondolkodik, mint te. Mármint hogy az élete hátralévő részét veled szeretné tölteni, stb.

Megértem, hogy aggódsz, de ezzel az aggodalommal csak magad teszed tönkre. Bízz meg benne, és ne a jövővel foglalkozz, hanem a múlttal. Mondani könnyű, tudom, de próbáld meg.

2012. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez az örök kétekledés ölte meg a kapcsolatomat. Dőlj hátra és érezd jól magad. ez a szám jutott eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=8ZO87iSGXy0
2012. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már ezen gondolkozol akkor már valami nincs rendben,mert neked valami megérzésed lehet.
2012. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy valamit megtanultam a kapcsolatokban. Élvezzük amíg jó, ne gondoljunk arra, hogy majd esetleg vége lesz, stb. Csak úgy leszel boldog, ha nem komplikálod túl a dolgokat.
2012. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!