Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakítani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JoeyTribbiani kérdése:

A barátnőm szakítani akar mert mi jobban állunk anyagilag. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mert állítólag ez őt nagyon zavarja. Szeretjük egymást, majdnem 9 hónapja együtt vagyunk. Hiába mondtam neki ,hogy ez hülyeség, más lány ennek tök örülne stb.
2014. júl. 6. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Megveszem ezt a nőt
2014. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Didiiayer ***** válasza:
Biztos, hogy ez a valódi oka és nem egy kifogás a szakításra?
2014. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ügyes taktika. Erre mondják a nők, hogy "irányítsd a pasit úgy, hogy magától csinálja azt amit te szeretnél". Ebben az esetben arra megy ki a játék, hogy folyton nyivákol, próbálja bizonygatni, hogy nem a pénzért van veled. Így eszedbe sem jut majd házassági szerződést írni, aztán mehetsz az utcára miután kiforgatott a vagyonodból.
2014. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azzal jön általában,hogy nekem olyan való "mint én" ő nem elég jó stb. Eleinte azthittem ez valami sz-r szöveg és le akar lépni de tényleg így gondolja. Nekem ez speciel egyáltalán nem fontos ,hogy ők ,hogy élnek felőlem egyszobás lakásuk is lehetne az sem érdekelne , és nem is viselkedek úgy mint valami sznob. Egyébként annyira nincs sok pénzünk ,hogy jelentősebb problémát szülhetne szóval teljesen alaptalan ez az egész tőle.
2014. júl. 6. 19:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő nem az a kiforgatós fajta
2014. júl. 6. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Aggódik szerintem, hogy nem találod elég jónak a te családodhoz. Illetve, zavarja az is, ha folyton te fizetsz? Kellemetlenül lehet ettől is éreznie magát egy lànynak (én is ilyen vagyok). Illetve nem tudom mennyit villogtál neki azzal, hogy gazdagabbak vagytok. Egy lány nem tehet a szülei családi vagyoni állapotáról.
2014. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva nem biztos, hogy taktika. utolsó voltam.
2014. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!