Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim gyereket akar mindenfé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim gyereket akar mindenféleképpen. Meg van mindenem, megkapok mindent tőle támogat anyagilag. Gyereket nem akarok, biztosan elhíznék. Elhagy ha nem esem teherbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ez a gyerek téma már rég izgatja. Van felesége, meg család, azt mondta nekem hogy el fog válni a feleségétől, mert nem is szereti, engem szeret. Lesz gyerek, akkor majd bébisytter fogja gondozni mert én nem igazán vagyok anya tipus. Vagy ez meg fog változni?
2008. jún. 20. 13:50
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Úgy értem ha megszülöm akkor másként fogom szeretni, meg fogom szeretni a gyerket?
2008. jún. 20. 13:51
 2/24 anonim válasza:
66%
Persze, hogy meg!Meglátod, ha te is ráhangolodsz, rájössz majd, hogy jó dolog, főleg, ha majd ott növekszik a hasadban....:) Hidd el, mindenkiben feléled az anyai ösztön, még akkor is, ha most azt gondolod, nem vagy anya típus!Sok sikert!
2008. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%

Ha jol ertem, akkor a csaladja mellett (hazas ember gyerekkkel) te a baratnoje vagy.

En inkabb emiatt gondolkodnek el, nem pedig amiatt, h meg fogod-e szeretni a babat.

Nem biztos, h jo a gyereknek, ha nem csaladba szuletik! Sot.

2008. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy először váljon el, és éljetek normális családként, aztán majd gondolkodjon a gyerekről. Viszont ha egyáltalán nem szeretnél gyereket akkor ne szülj, egy gyereknek anya kell nem egy bébiszitter... nincs annál rosszabb ha egy gyerekkel nem foglalkozik a saját anyja.
2008. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Család leszünk. Azt ígérte hogy el fog válni, én hiszem hogy így lesz. Már felnőttek a gyerekei, a feleségétől anyagiak miatt nehéz neki elválni.

Amugy meg 100%-osan támogat, mindent meg tudok majd adni a gyereknek. Kihívás lenne, mert főzni sem tudok, meg semmit sem. Nem voltam eddig ezekre rákényszerítve.

2008. jún. 20. 14:19
 6/24 A kérdező kommentje:
Én megteszek neki mindent amit akar. Lenyelem a dolgokat, de én nem akarom az eddig megszokott életszínvonalam elveszíteni.
2008. jún. 20. 14:20
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

1.Mi az hogy nem akarsz gyereket mert elhízol és a saját gyerekedet egy babysittewr gondozza miközben te a lábkörmödet nyírkálod a TV előtt a fotelban?Nem ilyen hozzáálással kell lenned.Ha van saját gyereked igenis gondoznod kell.Az elhízást meg sportolással helyrehozható.

2.A pasi házas és van családja.Ha igazán komolyan gondolja a dolgot előbb váljon el és utána jöjjön a gyerek!

2008. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp ne vállalj úgy gyereket, hogy Te magad nem vágysz rá! Valószínűleg el fog jönni az az idő, amikor nem azon fogsz gondolkodni, hogy mennyire hízol el, vagy hogy bébiszitterre bízd-e, hanem azon, hogy mennyire jó lenne egy kicsi embert tartani a karodban. Ha ezen jár az eszed, akkor vállalj gyereket, addig ne! A pasid meg ha elhagy, mert nem esel teherbe, akkor nem is szeretett, csak kellett egy nő, aki megszüli a trónörököst. Ne miatta szülj, hanem magad miatt!
2008. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
ez most komolya?azert szülnél gyereket hogy biztositsd magad anyagilag a faszi miatt?????meg nös pasi.te meg ne legyél ennyire naiv!elhagyja.aha valoszinüleg.csak keresni akar egy csajt aki szül neki mégegy gyereket mert lehet a felesége nem akar többet...hidd el nem fogja elhagyni..akkor ha annyira elakarnà hagyni akkor elhagyta volna màR..vagy tudod mit..ha ilyen kis butus vagy..akkor minimum vàrd meg mig elhagyja,elvàlis és majd utäna beszélhettek gyerekröl.de ha ennyire nem ézed magad felkészültnek egy anyagilag biztositottt dolog miatt nehogy bevällalj mär egy babät!nekem 8 honapos a kisfiam(mondjuk sosem gondolkoztam igy mint te....)de hidd el hogy kurvära nem az anyagi biztonsàg szämit a gyereknél!märmint nem igy...jézus...azert szülni egy gyereket hogy biztositd magad aztän majd jön a babysitter stb.tényleg képes lennél ezt tenni a gyerekkel?minek akarsz akkor szülni?hogy ne hagyjon el?....ha meg ezert elhagy mert nem szülsz nkei..szeret téged te komolyan ezt gondolod?...
2008. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyelőre még nem kellene a gyerek témán gondolkodnotok.Egyrészt,mert ő még nem független,másrészt,mert te még ugy veszem ki az írásaidból,hogy nem állsz készen arra,hogy anya legyél.Az,hogy más (bébyszitter) gondozza a gyereket,az nem megoldás.A gyereknek az anyja mellett a helye,hogy ő gondozza,meg legyen vele.A másik dolog,meg a párod.Előbb váljon el,legyen veled,bizonyítsa,hogy veled akar lenni.Ha ez meg van,és te is készen állsz majd az anyaságra,akkor beszéljetek a továbbiakról.
2008. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!