Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom megmutatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megmutatni egy lánynak, hogy ő igenis vonzó?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem érzi magát eléggé vonzónak, pedig nagyon is az. Nem tudom, hogy tudnám megerősíteni őt ebben. Pedig naponta több bókot is kap tőlem, minden szabadidőmet vele töltöm, számtalanszor kimutatom mennyire szeretem, főzök neki amikor csak kéri, virágot veszek neki minden héten...
2014. júl. 6. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Papucs vqgy
2014. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Támadd le. Szerintem úgy tudod megmutatni neki, hogy hirtelen nekiesel többször is egy nap, spontán pillanatokban (nem kell feltétlenül szexelni). Szerintem egy nő annál vonzóbbnak érzi magát, minél többször kívánja meg a barátja. :)
2014. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azt érezné, hogy el kell csábítania téged jót tenne neki.
2014. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!