Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha egy lány nem tud úszni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy lány nem tud úszni?

Figyelt kérdés

Vagyis úszni èppenséggel tudok, csak emelvényröl ugrani nem. 10 évesen majdnem megfulladtam, azóta félek a zavaros, nem látom az alját vizektöl.

Rávettek, hogy ugorjak (pont ilyen feneketlen sötét vizü tóba). Kétszer próbáltam meg. Az elsö után halálfélelem, pánik és sírógörcs tört rám, a második is sokkoló volt kicsit.


Le lehet ezt a félelmet valahogy küzdeni?

Nagyon ciki?


2014. júl. 6. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, le is lehet küzdeni a félelmet, gyakorolni kell. Úszómedencében a legcélszerűbb. Az úszás megtanulása is egy progresszív folyamat, nem egy feneketlen tóba való ugrálással érdemes kezdeni.
2014. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.Ha meg ciki,én nem érzem annak.Én sem merek beleugrani :)
2014. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Énsem tudok úszni.
2014. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki

De vannak a medencénél sokkal félelmetesebb dolgok is a világon, hogyan küzdenél meg egy nagyobb traumával, ha még ezt sem mered megtenni?

2014. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Számomra kicsit ciki, de nem ezen múlik egy kapcsolat, se bármi igazán fontos dolog. A barátnőm se tud normálisan úszni, mégis szeretem.
2014. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A medencétöl én se félek, csak a mély sötét tavaktól.
2014. júl. 6. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Leküzdhető szerintem ez a félelem, főleg akkor, ha jó a hangulat! Nyékládházán pl. az egyik bányatóba a tó fölé behajló fa tetejéről ugráltunk, és szuper volt. Ott csak 4 méter mély volt a víz, így ugrás után gyakran leért s lábunk. Ha kicsit bicskáztunk, ferde testtel ugrottunk, akkor nem értünk talajt. Én imádok úszni is, ugrálni is, és így számomra öröm, ha egy nő is ilyen. De ha nem ez a helyzet, csak ezért nem fogom elhagyni.
2014. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!