Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Nevetnem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Nevetnem kéne rajta vagy megsértődni? Pénzért férjhez menni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja dolgozik egy munkahelyen a barátom, ahol megemlítették neki nemrég, hogy ha van felesége, akkor plussz pénzeket fizetnek mert nagyon távol vagyunk egymástól (több mint 1000km).

A sztorihoz hozzá tartozik, hogy már megkérte a kezem, és meg is beszéltük, hogy ha végeztem a sulival kimegyek én is hozzá néhány hónapot dolgozni, aztán hazajövünk, és összeházasodunk méltó körülmények között ( rendes nagy esküvőt szeretnénk).

Viszont most, hogy felajánlották neki a plussz pénzt, felhívott, hogy mi lenne ha rögtön összeházasodnánk papíron, amikor tudunk.. Persze rögtön azt mondtam, hogy így biztos hogy nem. Aztán próbált érvelni, de akkor is nemet mondtam. Hiába vagyok a menyasszonya már, én így ezt akkor sem akarom..


Szóval szerintetek ezen nevetni kéne vagy gondoljak rosszra?

3éve vagyunk együtt én L21 Ő F24


2014. júl. 6. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Maradi vagy. Én 8 évig éltem együtt a párommal, és baromira nem hiányzott erről egy igazolás, mert anélkül is jól megvoltunk. Aztán amikor Németországba jöttem dolgozni, összeházasodtunk, mert így jobb az adózás szempontjából.


Ehhez hozzátartozik, hogy sosem akartunk nagy esküvőt, mert minek. Mondjuk kicsit sem.

2014. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Ha te igazi esküvőt szeretnél akkor álj ki mellette,mert manapság itthon nem sokaknak adatik meg.

Énsem házasodnák a pénzért.

2014. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz.
2014. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyi az a pénz, hogy ennyire erőlködik a barátod? Nem hiszem, hogy a kétszeresét kapná vagy ilyesmi.
2014. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha már a menyasszonya vagy, akkor nem nagy dolog a kellemest a hasznoshoz igazítani. Végül is csak előrébb lenne hozva az időpont.
2014. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy maradni vagyok, egyszerűen csak erősen megmaradtak bennem kislánykoromból az álmok, hogy egyszer majd gyönyörűszép esküvőm lesz egy olyan férfivel, akit igazán szeretek.

A pénz pedig nem a duplája, hanem kb az oda-vissza utat fedezné csak, így a többi pénz amit keres az teljes egészében megmaradna. De ahhoz a fizetéshez képest amit kint kap, szerintem nem egy megerőltető összeg.

2014. júl. 6. 20:36
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem csak az időpont lenne előrébb hozva, hanem csak alá írnánk pár papírt és ennyi volt az esküvő. Én ilyet nem akarok.
2014. júl. 6. 20:37
 8/12 anonim ***** válasza:

és ha most összeházasodnátok papíron és később lenne egy igazi esküvőtök?

alapból amúgy azt mondanám, hogy soha ne házasodj pénzért, de így hogy a menyasszonya vagy beszélhetnétek róla, aztán majd meglátjátok mi lesz

2014. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nem csak az időpont lenne előrébb hozva, hanem csak alá írnánk pár papírt és ennyi volt az esküvő"

hoppá! hát akkor verd ki a hisztit csajszi :) mert különben nem lessz esküvő.

2014. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha többet keres, akkor hamarabb lesz szép nagy esküvőtök, nem? :D
2014. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!