Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? /Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? /Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Szóval...van egy fiú aki facen bejelölt mert szimpatikus voltam neki. Ő 18éves én 15. Megbeszéltük hogy suli után eljön a sulim elé. (ez egy szerdai nap volt) eljött,beszélgettünk és egyből össze akart velem jönni. Én bele mentem hisz nem akartam elutasítani.meg ő volt az első ''komoly,, kapcsolatom. Mindenáron fel akart jönni a lakásba.nem tudtam lebeszélni mivel éppen szobafelújításon esett át a szobám. Kicsit kupi volt tehát ezért nem is akartam hogy feljöjjön,meg hát csak akkr találkoztunk előszőr nem tudtam mire vélni. Feljöttünk jól éreztük magunkat. Erre ő kijelentette hogy éhes,nem volt itthon semmi kaja mert menzás voltam és anya meg késöbb jött haza hogy főzzön tehát nem tudtam megkínálni,csak egy pohár üdítőlvel. Mondta hogy adjak neki pénzt mert ő lemegy a boltba. Adtam neki 1.000ft-ot.(és itt nem a pénzről lesz/van szó) lement venni magának 2krószant,egy ásványvizet és ami engem kicsit kiakasztott hogy vett magának sütit. Megsem kínált semelyikből,igaz nem voltam éhes,de illett volna megkínálnia. A visszajárót meg hallottam hogy zsebrevágta. Említettem hogy szerdai nap volt,és ő közölte velem hogy itt alszik hétvégén. Mondtam neki hogy korai stb. Utánna elment. Belátta hogy korai. Következő héten újra felhozta a témát és én szakítottam is vele. Most rámírt hogy adjak neki kölcsön 1.000ft.-ot mert szüksége van rá valami papírt alá kell írnia. (kifelejtettem hogy ő megmondta az első találkozón hogy ő ''pénzes gyerek,, szó szerint így mondta) mi a véleményetek erről? Én már nem értem.....

2014. júl. 6. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
kihasznál!!! szakíts meg vele minden kapcsolatot! hidd el hogy jobban jársz!
2014. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nehogy adj neki pénzt

jól tetted hogy szakítottál vele, csak kihasznált

2014. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó vastag bőr van a pofáján.
2014. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az agyam eldobom! Ekkora pofátlanságot...első találkozó, kikényszeríti, hogy felhívd magadhoz...zabálni kér, és még pénzt is, és a te pénzedből megvett kajából meg sem kínál...hááát hallottam már sok gyökér sztorit, de eeeeeez...über gáz...megérdemelne egy nyilvános megszégyenítést...
2014. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!