Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

a barátnőmnek mondtam, hogy ne festesse a haját mert azt nem szeretem(szerintem minden lánynak az eredeti hajszine a legjobb) meg ne csináltasson mükörmöt...

És ebben az évben már 3 szor is befestette a haját és mükörmöt is csináltatott most fogja még egyszer...

Szerintetek miért csinálja ezt?

Nem érdekli a véleményem?

Vagy nem is nekem akar tetszeni?


2014. jún. 30. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle! Egyébként sokan vannak úgy, hogy nem hagyják, hogy a párjuk beleszóljon abba hogy ők mit viselnek és hogyan.
2014. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Kivágnám mint macskát sz*rni
2014. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
egyszerü a válasz...nem szeret, ha szeretne akkor mindig arra törekedne, hogy neked legyen a legjobb
2014. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
érdekli de attól még lány/nő. Szertik ezeket a dolgokat, es eppenhogy tetszeni szeretne. én is lány vagyok es engem ezek nem èrdekelnek.
2014. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
63%
Szerintem tuti h másnak akar tecceni, hiid el
2014. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Beszélgess vele! De én már az első ilyennél ott hagytam volna.
2014. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor megismerted, akkor is festette a haját, vagy később kezdte el? Ha már akkor is, akkor így fogadtad el, ennek tudatában. Ha később, akkor meg kell beszélni, esetleg kompromisszumos megoldást keresni. Ha ez nem megy, akkor el kell gondolkodni azon, életképes-e ez a kapcsolat? És nem a hajszín miatt... Mindezek mellett nem a tulajdonod, nem írhatod elő neki, hogy hogy nézzen ki!
2014. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ő teste, az csinál vele amit akart, nem te fogod megmondani neki, hogy milyen legyen. Ha így nem tetszik neked, akkor keressél mást.
2014. jún. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én miért nem találok olyan csajt aki festeti a haját és műkörmöt hord...

Az élet kegyetlen.


Szeretem ha a csaj ad magára...

2014. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én világéletemben vörös hajat akartam, és hiába, hogy voltak pasijaim, akiknek tetszett az eredeti barna színem is, mégis mindig festeni akartam. nem azért, hogy nekik vagy másnak tetszek, hanem hogy magamnak. és ebben a kérdésben tényleg nem érdekelne más véleménye, én így tetszem magamnak, vörös hajjal, amit megjegyzem, egy kapcsolat kellős közepén kezdtem el festeni, évek hosszas nyafogása után, hogy de én vöröset akarok. ha valaki nem fogadja el, akkor ég vele, de ez nekem fontos, hogy magamnak tetszek, hogy hasonlítsak ahoz, amit/akit magamban tökéletes nőnek képzelek el. külső és belső szempontok alapján egyaránt.


szerintem a barátnőd is így van vele. és nem azért, de ha csak azért csinálna/nem csnálna valamit, hogy a másiknak tetszen, az nem valami jó dolog, mert ha ne adj' Isten véletlenül szakítanátok, akkor megbánná (pl mellműtét, mert a pasi akarja, de a következőnek már nem tetszik a szilikon és társai).

2014. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!