Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretne a srác tudatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne a srác tudatni ha egyszer bunkó máskor kedves, illedelmes?

Figyelt kérdés

Pl. 1.: ha egyszer kinyitja előtted az ajtót másszor előtted pofátlanul kimegy..

2.: egyszer kedves figyelmes máskor bunkó..


2014. júl. 6. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Skizofrén.
2014. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan mint én. Hangulatember. Ő se biztos h örül neki h ilyen..
2014. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és ez jelentheti azt,hogy esetleg érez valamit irántam csak nem tudja kifejezni érzéseit..?
2014. júl. 6. 21:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem köszönted meg neki a figyelmességet, így legközelebb már nem törődik veled. Vagy csak azért csinálja, hogy agyalj azon, hogy miért viselkedik így. Ezerféle oka lehet, de ha nagyon kíváncsi vagy, akkor kérdezd meg tőle, miért ilyen.
2014. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, ha engem kérdezel akkor simán,össze se tudnám számolni hány csajjal voltam már bunkó,akik tetszettek.. :D
2014. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szóval esélyes h bejövök neki? :)
2014. júl. 6. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
aha:D
2014. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 6. 22:12
 9/10 ktk312 ***** válasza:

Ó fszom ennyit komplikálni...

Hogy bunkó? Sértő dolgokat mond vagy mi? maximum poénnak szánja, ne vedd fel, nevess vele, cikizd ki te is őt


Néha én is bemegyek abarátnpm előtt az ajtón, és? Elfelejtettem, sajnálom.

2014. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hangulatember (mint én) amikor jó kedvem van, akkor kinyitom az ajtót, előre engem a lányokat, stb...Amikor szar kedvem van, akkor meg leszarom, én megyek ki előbb az ajtón :D Ettől még van úgy, hogy az adott lány bejön nekem.
2014. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!