Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 évesen az embernek ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen az embernek ott vannak a reggeltöl estig cikiző osztálytársai, akiknek már van barátnőjük. Megprbáltam elengedni a fülem mellett, de nem ment. ?

Figyelt kérdés

Ha lehet az olvasó ne arra gondoljon hogy most egész nap a szexen jár az eszem, hanem csak a szereteten, hogy olegyen kinek elmondanom a titkaimat, és megoszthassam valakivel a napjaimat mi erre a megoldás?

u.i:Ha érdekel valakit: 13 éves vagyok, kb:170cm, jófej,viszont forrófejű,és könnyen bepöccenek,de a lányokra sosem tudtam haragudni.


2014. júl. 6. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj,én egy duci,aranyos,agyon basztatott kis srác voltam. :( Nem volt kinek panaszkodjak,mert ugye ebben a kórban anyunak nem panaszkodunk,no de mind1..Csak idők kérdése volt,és rámtalált a szerelem,ami már egy jó ideje tart,boldog vagyok. *.* Lefogytam,kicombosodtam,senki se piszkál,van kinek esetleg kisírjam magam,akit szeretek,akivel tudok beszélni,aki megért. :)

16/F

U.i:mindennek eljön az ideje,csak türelem. :D és am a cigiseket meg szard le,mert valószínűleg olyan barátnőjük van,hogy nem lennél a helyükben. ;)

2014. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Megjegyzem amit mondtál és remélem hogy így is lesz. :D

És hogy így szóba hoztad hogy neked is van egy jóideje tartó boldog kapcsolatod kívánom hogy maradjon is így,köszönöm hogy ilyen megértő voltál a szövegemmel kapcsolatban :D

2014. júl. 6. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj az első válaszolónak teljesen igaza van akinek 13 évesen vele egykorú vagy nálaa ne agy isten 1-2 évvel idősebb csaja van az így is úgy is ciki, mert ha egy 13 éves lánynak azon kattog az esze, hogy hogyan pasizzon az is ciki ( valószínűleg nem egy iku világbajnok) , ha meg idősebb akkor meg azért szánalmas, mert kisebbel jár. Én 14 éves lány vagyok igen engem is cikiznek a többiek hogy miért nincs pasim de leszarom, szerintem az én koromban még a tanulás az elsődleges és csak utána a magánélet :) ne feledd még bőven ráérsz ! :D
2014. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt a problémát már megoldottam,mert már van barátnőm :D
2014. júl. 9. 01:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikeresen beszereztél egyet 3 nap alatt... ejha ez szép teljesítmény :)
2014. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!