Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e ekkora korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e ekkora korkülönbség mellett? 23L és 35F?

Figyelt kérdés
Ráadásul kollégák is vagyunk és a barátomnak már van egy kisfia az előző házasságából. Eddig nagyon jól érzem magam vele, a munkahelyen sem volt probléma belőle, hogy együtt vagyunk. Pár barátom szerint viszont a korkülönbség problémás lehet. Én sajnos nem ismerek más párt akiknél ekkora a korkülönbség. Működhet? Előre is köszi a normális válaszokat.

2014. júl. 4. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Működhet, hiszen vannak 30-40 körüli nők 50-60 körüli férfiakkal, és nem csak a pénzért. :) Hajrá!
2014. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Természetesen, nem a korunk határozza meg, hogy kit szeressünk, és kit nem.

A szerelemnek nincs határa, szóval hajrá, minden bele.

2014. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Hmm hasonló a dilemmám, csak nálam a másik irányba.

26/N és 17/F


Még 14 éves korában szeretett belém akkor megbeszéltük, hogy a tinikor sok változást fog neki, hozni. Mire 17 lesz, már nálam 1000x szebb csajokat megkaphat... és kapjon is meg. De aztán megkérdezte, és ha 17 évesen is még engem szeret és nem lesz senkim akkor teszünk egy próbát? Én meg könnyelműen belementem, mert ki a fene gondolta volna, hogy azalatt 3 év alatt nem változik gyökeresen.

Most meg bejelentette, hogy nemsokára 17 és még mindig engem akar.


Szóval most én sem tudom mi legyen.

2014. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ramcsiii ***** válasza:
88%
A szüleim közt is 12 év van,és hála az égnek még a mai napig is imádják egymást(20 éve) :)
2014. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ramcsiii ***** válasza:
88%
3-as..Ez nagyon édes :) Szerintem tényleg ez nem számit,fiatalok vagytok mindketten,szerintem miért ne próbálhatnád meg vele..ha már ilyen kitartóan ragaszkodott az érzéseihez 3 éven keresztül..:)
2014. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szüleim közt 20 év van. Igen 20:D-nem pénz mozgatta-


Együtt vannak már min 25 éve:D

2014. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy sportkörbe járunk. Gyerekként nagyon aranyos volt. Most hogy már férfivé érik, meg nagyon jóképű.

Kicsit nehezen esett le, hogy hogyan érez, de akkoriban annyira cuki volt, mikor velem verekedett és elpirult, meg úgy intézte, hogy végig ölelkezve maradjunk... de aztán az anyukája is mondta, hogy talált a fiókjában rólam képet. Így jöttem rá, hogy mi van.

Már majdnem felhoztam a témát amikor ő kezdett el erről beszélni. Akkor kötöttük az alkunkat is. Sőt nyáron hétpecsétes titokban egy szájra puszit is adtam neki... ennyit megérdemelt a bátorságáért...


De nekem lelkiekben ez akkor is furcsa. Az anyukája sem lenne szerintem oda, ha ilyen idős barátnője lenne.

Egy részem azt mondja, hogy próbáljuk meg... de egy részem, meg azt, hogy ebből semmi jó nem sül ki. :/

2014. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért ne működhetne?! Felnőtt emberek vagytok.
2014. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ramcsiii ***** válasza:
Próbáld meg vele..hiszen ha jól néz ki,ennyire oda van érted,értelmesen el tudsz vele beszélgetni..És ennyit meg is érdemel,úgymondd,mert mennyit várt rád és még mindig oda van érted..Az én anyukámnak sem örültek a szülei mikor megtudták hogy 12 évvel idösebb párt választott..Igaz ez forditott esetben van,de ha értelmesen tudnak gondolkodni a szülei,akkor igazán nem kellene hogy ellenezzék..és hamarosan nagykorú is lesz.
2014. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem a kortól függ, hanem ,hogy megvan -e a harmónia; egyébként szerintem simán igen.
2014. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!