Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfi szerelmet vall?

Figyelt kérdés

Mit szolnatok, ha kb. 1 honapos friss kapcsolatban vagytok valakivel, es az egyik fiu ismerosotok-baratotok bevallana, h. szerelmes beletek?


Utana hogy folytatodna a baratsagotok? Vagy megszakadna?


2014. júl. 6. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy van valakim és kész.
2014. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

volt már rá példa. Srácot az egyetemen ismertem meg, nagyon bírtam. Vagy 2 évig tepert, bulikban szerelmet vallott, de kikosaraztam. Még egy ideig jóban voltunk, aztán eltávolodott, pedig részemről folytatódhatott volna a barátság, de sajnos ő nem tudott így a barátom maradni...


22L

2014. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ööö, én ezekre nem tudok konkrét választ adni, mármint nehéz megjósolni, ja jó hát mondjuk fiú vagyok. De volt már hasonló helyzet, nem is feltétlen szerelmi..


Dee, franc tudja, azt ott akkor tudom, ki tudja mennyire volt fontos az akárki, lehet folytatódna, lehet nem. Van egy lány munkahelyemen, vele sokat összevesztem, de aztán nincs örök harag, pedig nem vagyok belé szerelmes, bár szeretni lehet szeretem, de egy összeveszés vagy valami komolyabb dolog nem feltétlen szüntetni meg, ahogy ennek se kell feltétlen.

2014. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!