Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Love.hu-n van értelmes ember, aki nem csak a szexre megy?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen van! Csak leszarják nagy ívben. Már 7 éve fent vagyok de egy komoly értelmes lányt nem találtam.
2014. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Aki értelmes, komoly és emberileg ér valamit, az nem neten ismerkedik, hanem az utcán vagy szórakozóhelyen...aki neten keresgél az vagy rusnya, retardált, vagy valamilyen nagyon hátrányos tulajdonsággal rendelkezik, illetve tényleg csak szexet akar üzemi minőségben és mennyiségben és csakis dugópajtást, akinél mind1 hogy néz ki, milyen ember, csak kefélni akarjon veled, na ilyet tényleg nagyobb eséllyel lelni a neten.
2014. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én akinek írtam társkeresőkön még az adatlapomat sem nézték meg...szóval annyi levelet kapnak, hogy rám még idejük sem jut...pedig 1-2 olvasatlan levelük volt, mivel írja a rendszer...szóval MÉG van, de lassan törlöm magam az összes ilyenről!

21F

2014. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És még rendesen leírják, h harcolni kell értük!!!XD
2014. júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#2-es szerintem tévedsz...nekem 3 szakmám van, szerintem nem vagyok rusnya, csak komoly kapcsolatra vágyom (élethosszig tartóra), érzelmes vagyok, vannak céljaim, van munkám, félretett pénzem, nincs semmilyen szenvedélybetegségem...csak visszahúzódó, kicsit félénk vagyok új kapcsolatokat kezdeményezni személyesen...

szóval szerinted "emberileg nem érek semmit"?

#3-as voltam

2014. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves #3 ill. #5

Ha nem csak dugni akarsz, bár elmondásod alapján az jön le, hogy ha akarnál se tudnál találni hozzá alanyt, akkor ne neten keresgess. Fingom sincs, hogy emberileg mennyit érsz, de lényeg, hogy: "never go full retard!"

2014. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, mint az 5. Még sem találok senkit.
2014. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mert magatokba beszélitek!

Kitartással mindent el lehet érni!

Nem, h egy csajt....

2014. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ja, nem kell a nőt és a p**nát túlmisztifikálni. Nem kell úgy nézni a dologra mintha valami iszonyatos nagy mártír lennél, hogy jajj én vagyok a 21 éves életművész, 4 diplomával, 130 milliós miniszterelnöki fizuval, budai villával meg 3 luxus mercivel csakhát mi a jóképű, humoros, helyes, érett meg félisten pasik sajna a mártírság és szüzesség oltárán kell, hogy feláldozzuk magunkat, mert az egekig emelt női nem sajna túl ostoba, hogy felfigyeljen az ilyen tökéletes teremtményekre mint mi jólfésült elit arisztokrata ősök tökéletes árja-német leszármazottai. Ne legyé' b**zi, meg ne legyé' p*cs. Ennyi kell, aztán lesz nő is.
2014. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#3/5-ös vagyok ismét:

ismerkedtem személyesen is egy lánnyal aki nagyon tetszett, össze is jött volna a kapcsolat, végül én hátráltam meg...

meg volt több olyan eset amikor lett volna esélyem összejönni lányokkal akiket nem a neten ismertem meg hanem személyes kapcsolatban voltunk, de nem akartam velük összejönni mert nem olyanok voltak belül mint amilyet kerestem...hiába volt jó külső meg minden, ha nincs meg a belső amit keresek akkor nem érdekel...

munka miatt nem nagyon van időm (mondjuk kedvem sem) elmenni szórakozni, és neten keresek olyat akinek a belső értékei megfelelnek és neki is az enyém...

az a vicces, hogy társkeresőn senki nem írt vissza, mondjuk nem is soknak írtam, itt viszont több lánnyal is leveleztem az idők során, és van olyan akinek megfogott a belseje, még akkor amikor nem is láttam :) szóval talán ez a fajta kapcsolatteremtés egy olyan lehetőséget nyújt, hogy olyanokat megismerjek akik mondjuk külsőre először nem tetszenek ezért nem is akarok ismerkedni velük, vagy a stílusuk nem jön be...de később "lehull a lepel" és megtudom mi rejtőzik odabent! ezen kívül könnyebben fejezem ki magam ha le kell írnom az érzéseim, mint ha ki kéne mondanom...


szóval van lehetőség a személyes ismerkedésre, lehetetlen nem létezik! csak van amikor a netes ismerkedés egyszerűbb...

mind2 "oldalon" vannak akik a szexre mennek, és vannak akik mást (is) keresnek a kapcsolatban...de ez szerintem gyorsan leszűrhető dolog

2014. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!