Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Love.hu-n van értelmes ember, aki nem csak a szexre megy?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 08:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8. Miről beszélsz? Meddig tartson már ki az ember? Már több mint 7. éve keresek és nem akarom elhinni hogy ennyi idő alatt egy nőnek sem tetszettem akiknek írtam. Választ sem igazán kaptam. Ennyire bunkók vannak csak fent?
2014. júl. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#9-es én nem mártírkodok :) csak leírtam amit megtapasztaltam ezeken az oldalakon, és ha akarok tudok nőt szerezni akár szexre akár komoly kapcsolatra, de én egy bizonyos nőt keresek :) de lehet már meg is találtam :)
2014. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenki szexet akar, miért olyan nehéz ezt felfogni?!
2014. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 4 évben 2 hosszabb kapcsolatom volt (értsd: 6 hónapnál tovább tartó párkapcsolat), mind a kettő a love.hu-ról.
2014. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!