Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még szeretem!

Figyelt kérdés
Sziasztok kérlek segitsetek!Kb másfél hónapja szakítottam az exemmel 4 év után!Nagyon keveset voltunk együtt mindig dolgozott és még otthon is állandóan nyaggatták valami miatt és így alig volt ideje rám!így szakítottam vele mert nem bírtam tovább hogy nem foglalkozik velem!Nyugodt körülmények között elköszöntünk egymástól,majd pár héttel később megtudtam hogy kikezdett az unokahugommal ami nem tetszett és beolvastam neki! de ő ugy reagálta le mintha nem is történt volna semmi,és még én voltam a rossz mindenki szemében hogy miért bántom őt!teljesen ugy kezeli a helyzetet mintha semmi se történt volna és boldog.Ami rólam nem mondható el mert én még így is szeretem! Nemtudom mit tegyek hogy végre tul legyek rajta?!

2014. júl. 7. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetmagad túl rajta fejben és kész.Egész életetben ezen akarsz lovagolni.Most már nincs jelentősége,csak ha jártatok,most már nincs mivel nem jártok.Ezellen semmit nem tehetsz fölösleges hiszti.
2014. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbálom és mindent meg is tennék azért hogy ezt lezárjam mert nagyon sokat bántott!Mindig mikor eldöntöm hogy nah most itt az idő hogy ezt lezárjam és nem lesem az adatlapját,akkor hirtelen történik valami ami felzaklat!Megjelen a semmiből és direkt ártani akar nekem!Amit nehezen viselek!Mert ugy gondolom elég sokmindent megtettem ezért a kapcsolatért és érte is...
2014. júl. 7. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolj rá úgy mint egy szép emlékre,ha erőltetni akarod akkor nem hogy szép de undorítóak lesznek ezek az idők.

Mindig visszatér valahogy,és ártani akar.Azért mert látja hogy tud,ha nem tudna nem csinálná.Egyszerű el kell felejteni(még ha nem is az).Dönts idegroncs akarsz lenni vagy élni akarsz.

2014. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Élni szeretnék de ettől még nem fogom tudni elfelejteni egyről a kettőre!Idő kell,nagyon sok idő!!De úgy érzem még nincs vége a rossz dolgoknak!Így nehéz!
2014. júl. 7. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Mind a kettő én voltam :)
2014. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok a 4-ik ideírással.Igen igazad van,élj,és küzd mert megéri.Még lesznek akadályok az életben ez csak 1.
2014. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) De mivan ha nemtudom kezelni az akadályokat?Marhára nem megy nekem a küzdés mert olyan mintha nem is lenne értelme küzdeni!Minek hisz egyedül vagyok mint a kisujjam,pedig szeretnék tartozni valakihez de nem vagyok felkészülve még kapcsolatra:(
2014. júl. 7. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából nemtudod mi az egyedüllét,én tudom,se a szüleim,se barátom,se senkim nincs.Én tudom mien egyedül.És mégis küzdök és ezerszer jobb.Pedig se geny ó se troll nem vagyok.

Le kell küzdeni mindenkinek megy csak az érzéseiddel kell előbb foglalkozni.Írj privibe ha azt akarod hogy konkrétan leírjam,mert ide nem fogom.

2014. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!