Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan valljam be neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
ez irtó nevetségesen fog hallani, ugyan is csak öt napja ismerem... de ez most mindegy, a ényeg hogy teljesen beleszeredtem! remegő térdek, szédülés pillangók, mindeen! :DD el akarom neki mondani, hogy szeretem, de alig ismerem! mit mondjak neki? hogyan fogalmazzam ezt meg? :)
2014. júl. 5. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
odamész hozzá, mondd ezt neki: De szép nagy szemed van,vagy a fejed pici? valamelyik mindenképp,de tényleg nagyon szép vagy,haza vinnélek a vitrinbe.
2014. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem vágd fejbe egy bottal és húzd haza a hajánál fogva.
2014. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gonoszak vagytook :))
2014. júl. 6. 00:14
 4/4 anonim válasza:
hívd fel ezt a számot: 0660 000 0000 ----> ez obama száma... monj el nekei mindent majd ha azt mondod hogy CHXYSW":)64 akkor bizos érteni fogja. nyugi tud magyarul. én tanítotam, de erről egy szót sem. másnap megteszi amire gondoltál és a tiéd lesz. 100% garancia.
2014. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!